Jumanji 4: dátum vydania, obsadenie, zápletka, tvorba a všetky podrobnosti tu!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Jumanji 4 je pripravovaný akčný dobrodružný film založený na filme Jumanji z roku 1995. Film produkuje Sony Pictures Entertainment a režírovať ho bude Jake Kasdan. Vo filme hrajú Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan. Film by sa mal dostať do kín v decembri 2021. TuJUmanji 4

Obsah

 • Dátum vydania Jumanji 4
 • Obsadenie Jumanji 4
 • Príbeh hry Jumanji 4
 • Výroba Jumanji 4
 • Všetky podrobnosti o Jumanji 4

Dátum vydania Jumanji 4

Film Jumanji 4 by sa mal dostať do kín v decembri 2021. Film produkuje Sony Pictures Entertainment a režírovať ho bude Jake Kasdan. Vo filme hrajú Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan.

Jumanji 4 je pripravovaný akčný dobrodružný film z produkcie Sony Pictures Entertainment. Film režíruje Jake Kasdan a scenár majú na starosti Jeff Pinkner a Scott Rosenberg. Vo filme hrajú Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan. Premiéra filmu sa očakáva v decembri 2021. Dej filmu sa zameria na dobrodružstvá štyroch priateľov ponorených do magickej videohry Jumanji. Vo filme sa objaví aj manželstvo Miguela a Nazanin Youngových, ktorí nedávno potvrdili svoje uzmierenie, a najnovšie podrobnosti o Riverdale Episode 2.

Podrobnosti o Jumanji 4

Obsadenie Jumanji 4

V Jumanji 4 si zahrajú Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan. Očakáva sa, že si vo filme zahrajú aj Nick Jonas, Alex Wolff, Ser'Darius Blain a Madison Iseman. Vo filme by si mali zahrať aj Danny DeVito a Danny Glover.Príbeh hry Jumanji 4

Zápletka Jumanji 4 zatiaľ nie je známa. Očakáva sa, že film bude pokračovať v príbehu prvého filmu. Očakáva sa, že film predstaví aj niektoré nové postavy a dobrodružstvá. Očakáva sa, že film bude obsahovať aj niektoré nové prvky ako mágia, akcia a dobrodružstvo.

Výroba Jumanji 4

Výroba Jumanji 4 sa začala v apríli 2021. Film produkuje Sony Pictures Entertainment a režírovať ho bude Jake Kasdan. Vo filme hrajú Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan. Film by sa mal dostať do kín v decembri 2021.

Všetky podrobnosti o Jumanji 4

Film Jumanji 4 by sa mal dostať do kín v decembri 2021. Film produkuje Sony Pictures Entertainment a režírovať ho bude Jake Kasdan. Vo filme hrajú Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan. Očakáva sa, že si vo filme zahrajú aj Nick Jonas, Alex Wolff, Ser'Darius Blain a Madison Iseman. Vo filme by si mali zahrať aj Danny DeVito a Danny Glover. Dej filmu ešte nie je známy, no očakáva sa, že film bude pokračovať v príbehu prvého filmu a predstaví nejaké nové postavy a dobrodružstvá.Záver

Jumanji 4 je pripravovaný akčný dobrodružný film založený na filme Jumanji z roku 1995. Film produkuje Sony Pictures Entertainment a režírovať ho bude Jake Kasdan. Vo filme hrajú Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan. Film by sa mal dostať do kín v decembri 2021. Očakáva sa, že si vo filme zahrajú aj Nick Jonas, Alex Wolff, Ser'Darius Blain a Madison Iseman. Vo filme by si mali zahrať aj Danny DeVito a Danny Glover. Dej filmu ešte nie je známy, no očakáva sa, že film bude pokračovať v príbehu prvého filmu a predstaví nejaké nové postavy a dobrodružstvá.

FAQ

 • Kedy bude Jumanji 4 v kinách?
  Film Jumanji 4 by sa mal dostať do kín v decembri 2021.
 • Kto hrá v Jumanji 4?
  V Jumanji 4 si zahrajú Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan. Očakáva sa, že si vo filme zahrajú aj Nick Jonas, Alex Wolff, Ser'Darius Blain a Madison Iseman. Vo filme by si mali zahrať aj Danny DeVito a Danny Glover.
 • Aký je dej Jumanji 4?
  Dej Jumanji 4 zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že film bude pokračovať v príbehu prvého filmu. Očakáva sa, že film predstaví aj niektoré nové postavy a dobrodružstvá. Očakáva sa, že film bude obsahovať aj niektoré nové prvky ako mágia, akcia a dobrodružstvo.

Tabuľka

Film Dátum publikácie povolanie
Jumanji 4 decembra 2021 Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas, Alex Wolff, Ser'Darius Blain, Madison Iseman, Danny DeVito, Danny Glover

Pre viac informácií o Jumanji 4 navštívte IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický .