Jurassic World Camp Cretaceous Season 2 recenzia (bez spoilerov)

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Kriedový tábor Jurského sveta je tu a fanúšikovia sú nadšení! Animovaný seriál založený na franšíze Jurský svet má napínavú a akčnú druhú sezónu, ktorá fanúšikov uchvátila. Prečítajte si našu recenziu bez spoilerov a dozviete sa viac o postavách, zápletke a podobne.

Jurassic World Camp Cretaceous Season 2 je vzrušujúce a vzrušujúce dobrodružstvo, ktoré vás udrží na okraji vášho sedadla. Show sleduje skupinu šiestich tínedžerov, ktorí uviazli na Isla Nublar a musia nájsť spôsob, ako prežiť dinosaury a iné nebezpečenstvá, ktoré na ostrove číhajú. Predstavenie je plné akcie, napätia a množstva zábavy súvisiacej s dinosaurami. Druhá sezóna show sa stretla s pozitívnymi ohlasmi, pričom mnohí chválili vizuál, príbeh a postavy show. Ak hľadáte napínavé dobrodružstvo, potom určite stojí za vyskúšanie 2. sezóna Jurassic World Camp Cretaceous Season. Snowpiercer sezóna 2 online , Wenworth vydanie sezóny 6 Netflix .Kriedový tábor Jurského sveta 2. sezóna

Obsah

 • Prehľad druhej sezóny Jurassic World Camp Cretaceous
 • postavy a dej
 • Záver
 • FAQ

Prehľad druhej sezóny Jurassic World Camp Cretaceous

Druhá sezóna Kriedový tábor Jurského sveta bol vydaný na Netflixe 22. januára 2021. Séria sleduje skupinu šiestich tínedžerov, ktorí uviazli na ostrove Isla Nublar po zatvorení rezortu zábavného parku Jurský svet. Skupina sa musí spojiť, aby prežila, keď sa snažia nájsť cestu preč z ostrova. Druhá séria má osem epizód, každá má približne 25 minút.

Kriedový tábor Jurského sveta 2. sezóna

postavy a dej

Šesť hlavných postáv série sú Darius, Brooklynn, Kenji, Yaz, Ben a Sammy. Každá postava má svoju vlastnú osobnosť a príbeh, ktorý sa vyvíja v celej sérii. Dej druhej sezóny sa točí hlavne okolo skupiny, ktorá sa snaží nájsť cestu z ostrova a zároveň sa snaží chrániť pred nebezpečnými dinosaurami. Skupina sa musí vysporiadať aj s novou hrozbou prichádzajúcou na ostrov. Druhá sezóna je plná akcie a vzrušenia a fanúšikovia nebudú sklamaní.Záver

Druhá sezóna Kriedový tábor Jurského sveta je vzrušujúca a akčná séria, ktorá poteší fanúšikov. Postavy sú zaujímavé a dej napínavý. Tento seriál si musia pozrieť všetci fanúšikovia Jurského sveta a tí, ktorí chcú sledovať vzrušujúcu a zábavnú sériu.

FAQ

 • Kedy bola vydaná 2. sezóna Jurassic World Camp Cretaceous?
  Druhá sezóna Jurassic World Camp Cretaceous vyšla 22. januára 2021 na Netflixe.
 • Koľko epizód má druhá séria?
  Druhá séria má osem epizód, každá má približne 25 minút.
 • Kto sú hlavné postavy seriálu?
  Šesť hlavných postáv série sú Darius, Brooklynn, Kenji, Yaz, Ben a Sammy.

Celkovo druhá sezóna Kriedový tábor Jurského sveta vzrušujúca a akčná séria, ktorá poteší fanúšikov. Postavy sú zaujímavé a dej napínavý. Ak chcete sledovať vzrušujúci a zábavný seriál, tento seriál je nevyhnutnosťou. Viac informácií o sérii nájdete na Netflix a Jurský svet .