Jurassic World: Camp Cretaceous Season 2 - Pohľad na Dominion

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 2 ponúka hlbší ponor do príbehu a postáv, ktoré vydláždia cestu pre nadchádzajúcu sériu Dominion. Preskúmame dej, postavy a nové dinosaury, ktoré sa objavia v sezóne.

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 2 - A Look at Dominion je vzrušujúcim pokračovaním prvej sezóny. Séria sleduje šesť tínedžerov, ktorí vedú tábor na odľahlom ostrove a snažia sa uniknúť pred dinosaurami. V druhej sezóne sú postavy prevezené na nový ostrov, kde musia čeliť novému nebezpečenstvu. Nová sezóna bude plná akcie a vzrušenia, ktoré potešia fanúšikov. Ak sa chcete o novej sezóne dozvedieť viac, môžete tu informovať. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších zaujímavých seriáloch, môžete sa pridať Obsadenie Hubie Halloween 2 a Transformers Netflix sezóna 2 vyhliadka.Jurský svet: Camp Cretaceous Staffel 2

Zápletka

Druhá sezóna Jurský svet: Camp Cretaceous začína šiestimi tínedžermi, ktorí uviazli na ostrove Isla Nublar a snažia sa nájsť cestu späť domov. Keď sa snažia nájsť spôsob, ako uniknúť z ostrova, musia sa popasovať aj s nebezpečenstvami, ktoré ostrov obývajú. Mladíci sa musia vysporiadať aj s machináciami korporácie Biosyn, ktorá sa snaží ovládnuť ostrov a ovládnuť dinosaurov.

Jurský svet: Camp Cretaceous Staffel 2

postavy

Šesť tínedžerov, ktorí sa objavia v druhej sezóne Jurský svet: Camp Cretaceous Vyskytujú sa tu Darius, Brooklynn, Kenji, Yaz, Ben a Sammy. Každý z nich má svoju vlastnú osobnosť a ciele. Pri pokuse o útek z ostrova sa musia naučiť aj spolupracovať a vzájomne si dôverovať, aby prežili.Nové dinosaury

V druhej sezóne r Jurský svet: Camp Cretaceous objavujú sa niektoré nové dinosaury, vrátane Baryonyxa, Carnotaura, Stygimolocha a Sinoceratopsa. Všetky tieto dinosaury sú súčasťou spoločnosti Biosyn, ktorá sa snaží ovládnuť ostrov a ovládať dinosaury. Mladí ľudia sa budú musieť vysporiadať aj s týmito novými dinosaurami, keď sa pokúsia utiecť z ostrova.

Dominion

Druhá sezóna Jurský svet: Camp Cretaceous otvára cestu pre nadchádzajúcu sériu Dominion. Dej druhej sezóny položí základ pre dej série Dominion, v ktorej sa mladíci pokúšajú znovu získať kontrolu nad ostrovom a zachrániť dinosaurov. Druhá sezóna ponúka hlbší ponor do príbehu a postáv, ktoré vydláždia cestu pre nadchádzajúcu sériu Dominion.

Záver

Druhá sezóna Jurský svet: Camp Cretaceous ponúka hlbší ponor do príbehu a postáv, ktoré vydláždia cestu pre nadchádzajúcu sériu Dominion. Preskúmame dej, postavy a nové dinosaury, ktoré sa objavia v sezóne. Dej druhej sezóny položí základ pre dej série Dominion, v ktorej sa mladíci pokúšajú znovu získať kontrolu nad ostrovom a zachrániť dinosaurov.FAQ

  • Bol Jurassic World: Camp Cretaceous?
    Jurassic World: Camp Cretaceous je animovaný seriál založený na sérii Jurassic World. Séria sleduje šesť tínedžerov uviaznutých na ostrove Isla Nublar, ktorí sa snažia nájsť cestu späť domov.
  • Aké nové dinosaury prichádzajú v druhej sezóne?
    Jurassic World: Camp Cretaceous Season 2 predstavuje niekoľko nových dinosaurov vrátane Baryonyxa, Carnotaura, Stygimolocha a Sinoceratopsa.
  • Ako druhá sezóna pripravuje pôdu pre nadchádzajúcu sériu Dominion?
    Dej druhej sezóny položí základ pre dej série Dominion, v ktorej sa mladíci pokúšajú znovu získať kontrolu nad ostrovom a zachrániť dinosaurov.

Tabuľka

názov Alter rod
Darius 14 mužského rodu
Brooklynn 14 ženský
Kenji 14 mužského rodu
Leto 14 ženský
Ben 14 mužského rodu
Sammy 14 ženský

Viac informácií o Jurský svet: Camp Cretaceous pozri ďalej Netflix a IMDb .