Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 – aktualizácia postavy a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Jurassic World: Camp Cretaceous je animovaný seriál založený na sérii Jurassic World. Séria sleduje skupinu šiestich tínedžerov, ktorí uviazli na kempingu na ostrove Isla Nublar, keď vybuchli dinosaury. V 5. sezóne budú dobrodružstvá skupiny ešte vzrušujúcejšie, keď pribudnú nové postavy a nové nebezpečenstvá. Zhrnuli sme všetky podrobnosti.

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov série Jurassic. Nová sezóna bude obsahovať niektoré aktualizácie postavy a ďalšie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí vrátane Penna Badgleyho du Hut a vhodného hereckého obsadenia Netflixu. Pribudne aj niekoľko nových dobrodružstiev, ktoré postavia postavy na cestu svetom dinosaurov. Je vzrušujúci čas sledovať Jurassic World: Camp Cretaceous!Jurský svet: Camp Cretaceous Staffel 5

Nové postavy v sezóne 5

V 5. sezóne diváci spoznajú niekoľko nových postáv. Medzi nové postavy patria:

Jurský svet: Camp Cretaceous Staffel 5
 • DR Henry Wu: Vedec zapojený do vytvárania nových dinosaurov.
 • DR Laura Sorkin: Vedkyňa zapojená do vytvárania nových dinosaurov.
 • Darius Bowman: Mladý muž uviaznutý na Isla Nublar, ktorý sa pripojí ku skupine.
 • Kenji Kon: Mladý muž uviaznutý na Isla Nublar, ktorý sa pripojí ku skupine.

Nové dobrodružstvá v sezóne 5

V 5. sezóne sú dobrodružstvá skupiny ešte vzrušujúcejšie. Skupina sa vydá na novú misiu na záchranu dinosaurov na Isla Nublar. Budete tiež čeliť novým nebezpečenstvám, ako je napríklad nový dinosaurus vytvorený Dr. Wu a Dr. Sorkin bol stvorený. Budú sa musieť vysporiadať aj s novými postavami, ktoré uviazli na Isla Nublar.Nové epizódy v sezóne 5

V 5. sezóne uvidia diváci osem nových epizód. Epizódy pošlú skupinu na novú misiu na záchranu dinosaurov na Isla Nublar. Epizódy tiež predstavia nové nebezpečenstvá a nové postavy. Epizódy tiež prehĺbia vzťahy medzi postavami a pošlú skupinu za novým dobrodružstvom.

Nové upútavky a propagačné materiály

Počas niekoľkých posledných týždňov bolo zverejnených niekoľko trailerov a propagačných materiálov pre 5. sezónu. Upútavky a propagačné materiály predstavujú nové postavy a dobrodružstvá, ktoré môže skupina očakávať v sezóne 5. Zobrazujú tiež skupinu, ktorá sa snaží zachrániť dinosaury na Isla Nublar.

Záver

Piata sezóna hry Jurassic World: Camp Cretaceous sľubuje vzrušujúce dobrodružstvo. Diváci spoznajú nové postavy a zažijú nové nebezpečenstvá. Skupina je vyslaná na novú misiu na záchranu dinosaurov na Isla Nublar. Epizódy tiež prehĺbia vzťahy medzi postavami a pošlú skupinu za novým dobrodružstvom. Už sa nevieme dočkať, kedy konečne začne 5. sezóna!FAQ

 • Kto sú nové postavy v 5. sezóne?
  V 5. sezóne diváci uvidia Dr. Henry Wu, Dr. Zoznámte sa s Laurou Sorkin, Dariusom Bowmanom a Kenjim Konom.
 • Aké sú nové dobrodružstvá v 5. sezóne?
  V 5. sezóne sú dobrodružstvá skupiny ešte vzrušujúcejšie. Skupina sa vydá na novú misiu na záchranu dinosaurov na Isla Nublar. Budete tiež čeliť novým nebezpečenstvám, ako je napríklad nový dinosaurus vytvorený Dr. Wu a Dr. Sorkin bol stvorený.
 • Koľko epizód je v 5. sezóne?
  V 5. sezóne uvidia diváci osem nových epizód.

Záver

5. sezóna Jurský svet: Camp Cretaceous sľubuje vzrušujúce dobrodružstvo. Diváci spoznajú nové postavy a zažijú nové nebezpečenstvá. Skupina je vyslaná na novú misiu na záchranu dinosaurov na Isla Nublar. Už sa nevieme dočkať, kedy konečne začne 5. sezóna!

Viac informácií o Jurský svet: Camp Cretaceous pozri Web Netflix a na Webová stránka Jurského sveta .