Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 prichádza na Netflix v júli

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Jurassic World: Camp Cretaceous sa dočkali, pretože najnovšia sezóna animovaného seriálu prichádza na Netflix v júli 2021. Séria založená na sérii Jurassic World sleduje skupinu tínedžerov, ktorí uviazli na kempingu na ostrove Isla Nublar a musia bojovať s dinosaurami, aby prežili. Zistite viac o nových epizódach, hereckom obsadení a podobne.Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 Inf

Bol Jurassic World: Camp Cretaceous?

Jurassic World: Camp Cretaceous je animovaný seriál založený na sérii Jurassic World. Séria sleduje skupinu tínedžerov uviaznutých na kempingovom výlete na ostrove Isla Nublar, ktorí musia bojovať s dinosaurami, aby prežili. Séria je produkovaná spoločnosťami DreamWorks Animation Television a Universal Pictures International Television Production a je koprodukciou medzi spoločnosťami Netflix a DreamWorks Animation.

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 Inf

Kedy vychádza 5. sezóna?

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 bude na Netflixe dostupný v júli 2021. Nové epizódy budú trvať osem epizód a budú pokračovať v príbehu skupiny tínedžerov uviaznutých na Isla Nublar, ktorí musia bojovať s dinosaurami, aby prežili.

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 bude na Netflixe dostupný v júli 2021. Séria sleduje skupinu šiestich tínedžerov, ktorí uviazli v odľahlom kempingu na ostrove Isla Nublar, keď dinosaury utiekli zo zábavného parku Jurský svet. Skupina musí spolupracovať, aby prežila a našla cestu späť domov. Nová sezóna privíta niekoľko nových tvárí vrátane Ansela Elgarta Ansel Elgart a niekoľko prekvapivých hostí. Pribudnú aj nové dobrodružstvá, ktoré vezmú partiu na cestu svetom dinosaurov. Zostaňte naladení na novú sezónu Jurassic World: Camp Cretaceous, ktorá príde na Netflix v júli. Tiež 14. sezóna The Real Housewives of Atlanta Dátum premiéry 14. sezóny Rhoa mal premiéru na Bravo v ten istý mesiac.Kto je v obsadení?

Herecké obsadenie Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 vedie Paul-Mikél Williams, Jenna Ortega, Ryan Potter, Raini Rodriguez, Sean Giambrone, Kausar Mohammed, Jameela Jamil, Glen Powell a BD Wong. Séria tiež predstaví niektoré nové postavy, vrátane nového obsadenia tínedžerov uviaznutých na Isla Nublar.

Čo sa stane v 5. sezóne?

V piatej sezóne Jurassic World: Camp Cretaceous sa budú tínedžeri na ostrove Isla Nublar naďalej snažiť prežiť a nájsť spôsob, ako uniknúť z ostrova. Skupina sa bude musieť vysporiadať aj s novými hrozbami, vrátane novej skupiny tínedžerov uviaznutých na Isla Nublar a novej hrozby sužujúcej ostrov. Bude aj niekoľko prekvapení, ktoré skupinu pošlú na novú cestu.

Dozvieme sa viac o dinosauroch?

Áno, v Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 sa dozvieme viac o dinosauroch. Skupina bude musieť čeliť novým nebezpečenstvám, vrátane niektorých nových dinosaurov, ktorí sa objavia na Isla Nublar. Bude aj niekoľko prekvapení, ktoré skupinu pošlú na novú cestu.Bude spin off?

Zatiaľ nebol ohlásený žiadny spinoff Jurassic World: Camp Cretaceous. Je však možné, že v budúcnosti bude oznámený spin-off, keďže séria je veľmi populárna a fanúšikovia chcú vedieť viac o svete Isla Nublar.

Záver

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 bude na Netflixe dostupný v júli 2021. Nové epizódy budú trvať osem epizód a budú pokračovať v príbehu skupiny tínedžerov uviaznutých na Isla Nublar, ktorí musia bojovať s dinosaurami, aby prežili. Herecké obsadenie 5. sezóny vedú Paul-Mikél Williams, Jenna Ortega, Ryan Potter, Raini Rodriguez, Sean Giambrone, Kausar Mohammed, Jameela Jamil, Glen Powell a BD Wong. V piatej sezóne sa budú tínedžeri na ostrove Isla Nublar naďalej snažiť prežiť a nájsť spôsob, ako z ostrova uniknúť. Dozvieme sa tiež viac o dinosauroch a bude existovať niekoľko prekvapení, ktoré skupinu pošlú na novú cestu.

FAQ

  • Kedy vyjde 5. séria Jurassic World: Camp Cretaceous? Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 bude na Netflixe dostupný v júli 2021.
  • Kto je v obsadení piatej sezóny? Herecké obsadenie Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 vedie Paul-Mikél Williams, Jenna Ortega, Ryan Potter, Raini Rodriguez, Sean Giambrone, Kausar Mohammed, Jameela Jamil, Glen Powell a BD Wong.
  • Čo sa stane v 5. sezóne? V piatej sezóne Jurassic World: Camp Cretaceous sa budú tínedžeri na ostrove Isla Nublar naďalej snažiť prežiť a nájsť spôsob, ako uniknúť z ostrova. Skupina sa bude musieť vysporiadať aj s novými hrozbami, vrátane novej skupiny tínedžerov uviaznutých na Isla Nublar a novej hrozby sužujúcej ostrov.
  • Dozvieme sa viac o dinosauroch? Áno, v Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 sa dozvieme viac o dinosauroch.
  • Bude spin off? Zatiaľ nebol ohlásený žiadny spinoff Jurassic World: Camp Cretaceous. Je však možné, že v budúcnosti bude oznámený spin-off.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 september 2020
sezóna 2 januára 2021
sezóna 3 apríla 2021
sezóna 4 máj 2021
sezóna 5 júla 2021

Piata sezóna Jurský svet: Camp Cretaceous vyjde na Netflixe v júli 2021. Nové epizódy budú trvať osem epizód a budú pokračovať v príbehu skupiny tínedžerov uviaznutých na Isla Nublar, ktorí musia bojovať s dinosaurami, aby prežili. Herecké obsadenie 5. sezóny vedú Paul-Mikél Williams, Jenna Ortega, Ryan Potter, Raini Rodriguez, Sean Giambrone, Kausar Mohammed, Jameela Jamil, Glen Powell a BD Wong. V piatej sezóne sa budú tínedžeri na ostrove Isla Nublar naďalej snažiť prežiť a nájsť spôsob, ako z ostrova uniknúť. Dozvieme sa tiež viac o dinosauroch a bude existovať niekoľko prekvapení, ktoré skupinu pošlú na novú cestu.