Jurassic World: Camp Cretaceous – dátum vydania 5. série bol oznámený!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia z Jurský svet: Camp Cretaceous radujte sa, pretože dátum vydania 5. sezóny bol teraz oznámený! Nová séria vyjde na Netflixe 30. apríla 2021. Šesť priateľov sa opäť vydá za novým dobrodružstvom a objaví nové dinosaury.

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 bola konečne ohlásená! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá príde na Netflix 30. apríla 2021. Séria sleduje skupinu šiestich tínedžerov, ktorí uviazli na dobrodružnom kempingu na ostrove Isla Nublar, keď dinosaury utiekli z parku Jurského sveta. Keď sa snažia prežiť, odhaľujú tajomstvá o ostrove a jeho obyvateľoch. sa stáva Najhľadanejší FBI pokračoval ? Alebo perfektný tón 4? Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac!Jurský svet: Camp Cretaceous Staffel 5

Čo môžeme očakávať v sezóne 5?

5. sezóna Jurský svet: Camp Cretaceous pošle šiestich priateľov za novým dobrodružstvom. Objavíte nových dinosaurov a vydáte sa na novú misiu. Šesť priateľov tiež spozná nové postavy a bude čeliť novým výzvam.

Jurský svet: Camp Cretaceous Staffel 5

Kto sú nové postavy?

V 5. sezóne spoznáme niekoľko nových postáv. Jednou z nových postáv je Darius, mladý muž, ktorý sa narodil na ostrove a je odborníkom na dinosaury. Pribudne aj nová postava menom Brooklynn, dievča, ktoré vyrastalo na ostrove a je expertkou na technológie.Aké nové dinosaury uvidíme?

V sezóne 5 uvidíme niekoľko nových dinosaurov. Jeden z nových dinosaurov je tento Indoraptor , inteligentný a nebezpečný predátor. K dispozícii bude aj nový dinosaurus s názvom Stygimoloch typu, malý, ale veľmi rýchly dinosaurus.

Ako sa skončí 5. sezóna?

5. sezóna Jurský svet: Camp Cretaceous skončí veľkým finále. Šesť priateľov bude musieť čeliť novej výzve na záchranu ostrova. Bude vzrušujúce finále, ktoré poteší fanúšikov.

Záver

5. sezóna Jurský svet: Camp Cretaceous vyjde na Netflixe 30. apríla 2021. Šesť kamarátov zažije nové dobrodružstvá a objaví nových dinosaurov. Nebudú chýbať ani nové postavy, ktoré obohatia príbeh. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce finále, ktoré ich bude inšpirovať.FAQ

 • Kedy vyjde 5. séria Jurassic World: Camp Cretaceous?
  Jurassic World: Camp Cretaceous Season 5 vyjde na Netflixe 30. apríla 2021.
 • Kto sú nové postavy?
  V 5. sezóne sa stretneme s Dariusom a Brooklynnom, dvoma mladými ľuďmi, ktorí sa narodili na ostrove.
 • Aké nové dinosaury uvidíme?
  V sezóne 5 uvidíme Indoraptora a Stygimolocha, dvoch veľmi odlišných dinosaurov.
 • Ako sa skončí 5. sezóna?
  Piata sezóna sa skončí veľkým finále, keď šesť priateľov čelí novej výzve zachrániť ostrov.

Dinosaury v sezóne 5

názov Popis
Indoraptor Inteligentný a nebezpečný predátor.
Stygimoloch Malý, ale veľmi rýchly dinosaurus.