Kanika Kapoor a Gautam Hathirmani: Bond for Life

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Známa indická speváčka Kanika Kapoor sa v Londýne zasnúbila s podnikateľom Gautamom Hathirmanim. Zásnubný obrad sa konal v súkromnom prostredí a zúčastnila sa ho rodina a priatelia z oboch strán. K zásnubným oslavám sa pridalo veľké množstvo fanúšikov a celebrít z hudobného a filmového priemyslu.

Kanika Kapoor a Gautam Hathirmani sú pár, ktorý sa spojil na celý život. Dlhé roky tvoria pár a vytvorili si silné puto. Ste vzorom pre mnohé páry, ktoré sa spojili na celý život. Majú veľa spoločných záujmov a zdieľajú hlbokú lásku jeden k druhému. Sú symbolom pevného a trvalého vzťahu. Andrew Garfield morbídny a Súhrn Chicago Med sú niektoré z tém, o ktorých hovoria. Ste skutočným vzorom pre silný a trvalý vzťah.Kanika Kapoor

pozadie zásnub

Kanika Kapoor a Gautam Hathirmani tvoria pár už nejaký čas. Stretli sa v Londýne pred pár mesiacmi a rýchlo sa do seba zamilovali. Po rozhodnutí posunúť svoj vzťah na vyššiu úroveň sa rozhodli uzavrieť uzol v Londýne.

Kanika Kapoor

Podrobnosti o zásnubnom obrade

Zásnubný obrad sa konal v súkromnom prostredí a zúčastnila sa ho rodina a priatelia z oboch strán. K zásnubným oslavám sa pridalo veľké množstvo fanúšikov a celebrít z hudobného a filmového priemyslu. Zásnubný obrad sa skončil tradičným indickým obradom, pri ktorom si obaja prisahali večnú lásku a vernosť.reakcie na zasnúbenie

Zásnuby Kaniky Kapoor a Gautama Hathirmaniho nadchli mnohých ľudí v Indii a na celom svete. Fanúšikovia a známe osobnosti z hudobného a filmového priemyslu vyjadrili svoje gratulácie na sociálnych sieťach a tešili sa zo zásnub. Zásnuby privítali aj rodiny oboch strán a tešia sa na blížiacu sa svadbu.

budúce plány

Kanika Kapoor a Gautam Hathirmani zatiaľ žiadne konkrétne plány na svadbu neprezradili. Očakáva sa však, že sa títo dvaja v blízkej budúcnosti zosobášia. Dovtedy budú naďalej žiť v Londýne a venovať sa svojej kariére.

Záver

Kanika Kapoor a Gautam Hathirmani sa zasnúbili v Londýne a na zásnubnom obrade sa zúčastnila rodina a priatelia z oboch strán. K zásnubným oslavám sa pridalo veľké množstvo fanúšikov a celebrít z hudobného a filmového priemyslu. Obaja ešte neoznámili žiadne konkrétne plány na svadbu, no očakáva sa, že sa v blízkej budúcnosti zosobášia.súvisiace odkazy

FAQ

  • Kde sa konal zásnubný obrad?
    Zásnubný obrad sa konal v Londýne.
  • Kto sa zúčastnil zásnubného obradu?
    Zásnubného obradu sa zúčastnili rodinní príslušníci a priatelia z oboch strán. Nechýbalo ani veľké množstvo fanúšikov a známych osobností z hudobného a filmového priemyslu.
  • Odhalili už Kanika Kapoor a Gautam Hathirmani plány na svoju svadbu?
    Nie, obaja zatiaľ neoznámili žiadne konkrétne plány na svadbu. Očakáva sa však, že v blízkej dobe sa zosobášia.

podrobnosti o zásnubách

zásnubný obrad Účastník
súkromný rám Rodinní príslušníci a priatelia z oboch strán, fanúšikovia a známe osobnosti z hudobného a filmového priemyslu
Tradičný indický obrad Kanika Kapoor a Gautam Hathirmani

Kanika Kapoor a Gautam Hathirmani sa zasnúbili v Londýne a na zásnubnom obrade sa zúčastnila rodina a priatelia z oboch strán. K zásnubným oslavám sa pridalo veľké množstvo fanúšikov a celebrít z hudobného a filmového priemyslu. Obaja ešte neoznámili žiadne konkrétne plány na svadbu, no očakáva sa, že sa v blízkej budúcnosti zosobášia.