Súkromné ​​životy K-Drama Obsadenie, Instagram, Vek a Roly

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nová dráma K Súkromné ​​životy je vzrušujúca séria zaoberajúca sa témou krádeže identity. Obsadenie drámy je zmesou známych a nových tvárí. Zistite viac o hercoch a ich úlohách v tejto novej sérii.

Herecké obsadenie K-drama seriálu 'Private Lives' tvoria Seohyun, Go Kyung-pyo, Kim Hyo-jin, Kim Young-min a Lee Tae-sun. Seohyun hrá Cha Joo-eun, ženu, ktorá sa snaží skryť svoju minulosť. Go Kyung-pyo hrá postavu Lee Jeong-hwana, bývalého policajta, ktorý sa snaží odhaliť pravdu o Cha Joo-eun. Kim Hyo-jin hrá úlohu Kim Eun-ha, bývalej priateľky Cha Joo-eun. Kim Young-min hrá postavu Park Sang-hoon, bývalého priateľa Cha Joo-eun. Lee Tae-sun hrá Kim Jae-wook, bývalého priateľa Cha Joo-eun. Všetci herci sú aktívni na Instagrame a pravidelne uverejňujú fotografie a videá seba a svojich rolí. Seohyun má 30 rokov, Go Kyung-pyo má 33 rokov, Kim Hyo-jin má 37 rokov, Kim Young-min má 34 rokov a Lee Tae-sun má 33 rokov.Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení K-Dramas, môžete sa tiež pozrieť na Chicago PD obsadenie 2020 alebo Selena Gomez spieva 2 vyhliadka.

Denná výskumná činnosť

povolanie

Obsadenie Súkromné ​​životy pozostáva zo štyroch hlavných postáv. Jisoo hrá Cha Joo Eun, mladú ženu, ktorá sa snaží získať späť svoju identitu. Kim Young Kwang hrá postavu Lee Je Hoon, bývalého policajta, ktorý pomáha Joo Eun pri hľadaní jej identity. Go Kyung Pyo hrá postavu Kim Jae Wook, bývalého hackera, ktorý pomáha Joo Eun pri hľadaní jej identity. A nakoniec, Seohyun hrá úlohu Han Soo Yeon, mladej ženy, ktorá sa snaží chrániť svoju identitu.súkromný život

Instagram

Všetci štyria hlavní aktéri z Súkromné ​​životy sú aktívne na Instagrame. Jisoo má viac ako 4,5 milióna sledovateľov, Kim Young Kwang má viac ako 2,5 milióna sledovateľov, Go Kyung Pyo má viac ako 1,5 milióna sledovateľov a Seohyun má viac ako 1,2 milióna sledovateľov. Všetci štyria herci pravidelne uverejňujú fotografie a videá, aby ich fanúšikovia informovali o najnovších projektoch.

Alter

Jisoo má 25 rokov, Kim Young Kwang má 33 rokov, Go Kyung Pyo má 31 rokov a Seohyun má 28 rokov. Všetci štyria herci sú vo veku 20 a 30 rokov, čo do série vnáša novú energiu.

rolovať

Jisoo hrá úlohu Cha Joo Eun, mladej ženy, ktorá sa snaží získať späť svoju identitu. Kim Young Kwang hrá postavu Lee Je Hoon, bývalého policajta, ktorý pomáha Joo Eun pri hľadaní jej identity. Go Kyung Pyo hrá postavu Kim Jae Wook, bývalého hackera, ktorý pomáha Joo Eun pri hľadaní jej identity. A nakoniec, Seohyun hrá úlohu Han Soo Yeon, mladej ženy, ktorá sa snaží chrániť svoju identitu.Záver

Obsadenie Súkromné ​​životy je zmesou známych a nových tvárí. Všetci štyria herci sú aktívni na Instagrame a pravidelne zverejňujú fotografie a videá, aby ich fanúšikovia informovali o najnovších projektoch. Jisoo, Kim Young Kwang, Go Kyung Pyo a Seohyun hrajú v sérii štyri rôzne úlohy, ktoré do série vnášajú novú energiu.

FAQ

  • Kto hrá vo filme Súkromné ​​životy? Jisoo hrá Cha Joo Eun, mladú ženu, ktorá sa snaží získať späť svoju identitu.
  • Koľko rokov majú herci? Jisoo má 25 rokov, Kim Young Kwang má 33 rokov, Go Kyung Pyo má 31 rokov a Seohyun má 28 rokov.
  • Koľko sledovateľov majú herci na Instagrame? Jisoo má viac ako 4,5 milióna sledovateľov, Kim Young Kwang má viac ako 2,5 milióna sledovateľov, Go Kyung Pyo má viac ako 1,5 milióna sledovateľov a Seohyun má viac ako 1,2 milióna sledovateľov.

Tabuľka

názov Alter Nasledovateľ na Instagrame
Jisoo 25 4,5 milióna
Kim Young Kwang 33 2,5 milióna
Choď Kyung Pyo 31 1,5 milióna
Seohyun 28 1,2 milióna

Viac informácií o obsadení, Instagrame, veku a úlohách Súkromné ​​životy pozri ďalej Soompi a Drama Beans .