Keanu Reeves dokončuje natáčanie na The Continental

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Keanu Reeves ukončil natáčanie svojho nového filmu The Continental. Film je pokračovaním úspešnej franšízy Johna Wicka a produkuje ho Lionsgate. Film by sa mal dostať do kín v roku 2021.Keanu Reeves

pozadie filmu

The Continental je akčný thriller odohrávajúci sa vo svete, kde sa stretávajú nájomní vrahovia z vesmíru Johna Wicka. Film režíruje Chad Stahelski, ktorý režíroval aj predchádzajúce dva filmy Johna Wicka. Vo filme hrajú Keanu Reeves, Ian McShane, Lance Reddick, Laurence Fishburne a Anjelica Huston.

Keanu Reeves

The Continental vs. John Wick

The Continental sa od predchádzajúcich filmov Johna Wicka líši v mnohých smeroch. Jednak film ukáže oveľa väčší svet, kde sa stretávajú nájomní vrahovia. Na druhej strane, film zohrá oveľa väčšiu rolu pre ženské postavy. Oveľa väčšiu rolu zohrá film aj pre ženské postavy, ktoré mali v predchádzajúcich filmoch len menšie úlohy.

Keanu Reeves dokončil natáčanie The Continental, seriálu založeného na franšíze Johna Wicka. Séria je produkovaná Starz a bude obsahovať obsadenie postáv z franšízy. Objaví sa aj niekoľko nových postáv v podaní Keanu Reevesa. Séria bude mať aj niekoľko nových miest natáčania, ktoré ešte neboli oznámené. Ak sa chcete dozvedieť viac o miestach natáčania, môžete Zvyšovanie miest natáčania Dion 2021 a Nové obsadenie pre 5. sériu Amsterdamu vyhliadka.The Continental-Crew

Filmový štáb tvoria jedni z najbystrejších myslí v biznise. Po boku Chada Stahelského, ktorý režíroval aj predchádzajúce dva filmy Johna Wicka, sú na palube aj kameraman Dan Laustsen, producent Basil Iwanyk a skladateľ Tyler Bates. Film bude mať aj niekoľko nových tvárí v štábe, vrátane producentky Erica Lee a kostyméra Lucu Mosca.

Kontinentálny pozemok

Dej filmu zatiaľ nie je známy, no predpokladá sa, že sa zameria na svet nájomných vrahov. Očakáva sa, že film predstaví niekoľko nových postáv, ktoré budú ponorené do sveta vesmíru Johna Wicka. Očakáva sa tiež, že film predstaví niekoľko nových nápadov a konceptov, ktoré rozšíria vesmír Johna Wicka.

Kontinentálne vydanie

Film by sa mal dostať do kín v roku 2021. Očakáva sa, že film bude obrovským hitom, keďže ide o pokračovanie úspešnej franšízy Johna Wicka. Očakáva sa tiež, že film predstaví niekoľko nových nápadov a konceptov, ktoré rozšíria vesmír Johna Wicka.Záver

Keanu Reeves ukončil natáčanie svojho nového filmu The Continental. Očakáva sa, že film sa dostane do kín v roku 2021 a predstaví niekoľko nových nápadov a konceptov, ktoré rozšíria vesmír Johna Wicka. Film režíruje Chad Stahelski a hrajú ho Keanu Reeves, Ian McShane, Lance Reddick, Laurence Fishburne a Anjelica Huston.

FAQ

  • Kedy bude The Continental v kinách? Film by sa mal dostať do kín v roku 2021.
  • Kto režíruje The Continental? Film režíruje Chad Stahelski.
  • Kto hrá v The Continental? Vo filme hrajú Keanu Reeves, Ian McShane, Lance Reddick, Laurence Fishburne a Anjelica Huston.
  • Ako sa The Continental líši od predchádzajúcich filmov Johna Wicka? The Continental sa od predchádzajúcich filmov Johna Wicka líši v mnohých smeroch. Jednak film ukáže oveľa väčší svet, kde sa stretávajú nájomní vrahovia. Na druhej strane, film zohrá oveľa väčšiu rolu pre ženské postavy.

The Continental-Crew

názov úlohu
Chad Stahelski riaditeľ
Dan Laustsen kameraman
Bazil Ivanuk výrobca
Tyler Bates skladateľ
Erica Lee výrobca
Luca Fly kostýmový dizajnér

Keanu Reeves ukončil natáčanie svojho nového filmu The Continental. Film režírujú niektoré z najbystrejších myslí v tomto odvetví a očakáva sa, že sa do kín dostane v roku 2021. Film predstaví niekoľko nových myšlienok a konceptov, ktoré rozšíria vesmír Johna Wicka. Očakáva sa, že film bude veľkým hitom.

Pre viac informácií o The Continental navštívte IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický .