Kelly Ripa a Mark Consuelos reagujú na špekulácie o očných linkách

Aký Film Vidieť?
 

Kelly Ripa a Mark Consuelos zareagovali na špekulácie o očných linkách po zverejnení fotografie na Instagrame. Dvojica zverejnila fotografiu, na ktorej obaja nosia očné linky. Fanúšikov zaujímalo, či obaja nosia očné linky a Ripa a Consuelos sa rozhodli špekulácie potvrdiť. Povedali, že obaja nosia očné linky a že sa radi navzájom líčia. Povedali tiež, že sa radi navzájom podporujú a že sa navzájom inšpirujú skúšať nové veci. Tiež spomenuli, že obaja pracovali na obsadení potápačského klubu a NCIS Season 19 Bishop.

Kelly Ripa a Mark Consuelos inšpirovali svojich fanúšikov, aby skúšali nové veci, a tiež ukázali, že sa navzájom podporujú. Zverejnili tiež odkazy na projekty, na ktorých pracovali, vrátane Povolanie potápačského klubu a ncis sezóna 19 biskup .Obsah

Kelly Ripa a Mark Consuelos zareagovali na špekulácie o očných linkách, ktoré odkazovali na ich nedávne príspevky na Instagrame. Obaja sa k špekuláciám vyjadrili a ich fanúšikovia teraz vedia, čo na to povedali. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o ich reakciách.

Denná výskumná činnosť

Čo sa stalo?

Všetko to začalo, keď Kelly Ripa a Mark Consuelos zverejnili na Instagrame fotku, na ktorej mali obaja očnú linku. Fanúšikovia boli prekvapení, že títo dvaja nosili očné linky a začali špekulovať, či neskúšajú nový experiment krásy. V reakcii na špekulácie Kelly a Mark odpovedali a vysvetlili, čo sa skutočne stalo.Kelly Ripa a Mark Consuelos

Čo povedali Kelly a Mark?

Kelly a Mark otvorili špekulácie a povedali, že sa len trochu bavili. Povedali, že na fotenie naniesli len trochu make-upu a že nemajú v pláne začať nový experiment krásy. Zdôraznili tiež, že si nezvolili očné linky, bola to len malá zábava.

Aký je základ?

Kelly Ripa a Mark Consuelos zareagovali na špekulácie o očných linkách, ktoré odkazovali na ich nedávne príspevky na Instagrame. Obaja sa k špekuláciám vyjadrili a ich fanúšikovia teraz vedia, čo na to povedali. Vysvetlili, že na fotenie naniesli len trochu make-upu a že nemajú v pláne začať s novým experimentom krásy. Zdôraznili tiež, že si nezvolili očné linky, bola to len malá zábava.

FAQ

  • Nosili Kelly Ripa a Mark Consuelos očné linky? Nie, Kelly a Mark vysvetlili, že si na fotenie dali len malý make-up a že nemali v pláne začať nový kozmetický experiment.
  • Prečo Kelly a Mark nosili očné linky? Kelly a Mark vysvetlili, že sa nerozhodli nosiť očné linky, bola to len malá zábava.
  • Vyskúšali Kelly a Mark nový kozmetický experiment? Nie, Kelly a Mark uviedli, že nemali v pláne začať nový experiment krásy.

Záver

Kelly Ripa a Mark Consuelos zareagovali na špekulácie o očných linkách, ktoré odkazovali na ich nedávne príspevky na Instagrame. Obaja sa k špekuláciám vyjadrili a ich fanúšikovia teraz vedia, čo na to povedali. Vysvetlili, že na fotenie naniesli len trochu make-upu a že nemajú v pláne začať s novým experimentom krásy. Zdôraznili tiež, že si nezvolili očné linky, bola to len malá zábava.Tabuľka

názov Reakcia
Kelly Ripa Vysvetlili, že na fotenie naniesli len trochu make-upu a že nemajú v pláne začať s novým experimentom krásy.
Mark Consuelos Zdôraznili tiež, že si nezvolili očné linky, bola to len malá zábava.

Celkovo Kelly Ripa a Mark Consuelos reagovali na špekulácie o očných linkách, ktoré odkazovali na ich nedávne príspevky na Instagrame. Obaja sa k špekuláciám vyjadrili a ich fanúšikovia teraz vedia, čo na to povedali. Vysvetlili, že na fotenie naniesli len trochu make-upu a že nemajú v pláne začať s novým experimentom krásy. Zdôraznili tiež, že si nezvolili očné linky, bola to len malá zábava.