Kendall Jenner a Devin Booker si všimli na Kourtneyho svadobnej hostine

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kendall Jenner a priateľ Devin Booker boli videní na svadobnej hostine Kourtney Kardashian. Títo dvaja boli niektorí z mála pozvaných hostí na oslavu. Fanúšikovia boli prekvapení, keď ich videli spolu, keďže spolu začali chodiť len nedávno. Prečítajte si viac o podrobnostiach oslavy a reakciách fanúšikov.Kendall Jenner

Svadobná párty Kourtney

Kourtney Kardashian mala malú svadobnú párty na oslavu zasnúbenia so snúbencom Travisom Barkerom. Oslava sa konala v súkromnej miestnosti v Los Angeles a pozvaných bolo len pár hostí. Medzi hosťami bola aj Kendall Jenner a jej priateľ Devin Booker. Tých dvoch videli spolu odchádzať z oslavy.

Kendall Jenner a Devin Booker boli videní na Kourtneyho svadobnej hostine. Tí dvaja tvorili pár a videli, ako tancujú a smejú sa. Či spolu išli na svadbu, nie je známe, no je jasné, že sa dobre bavili. Je tiež známe, že Kourtney a jej rodina mali krásnu svadbu. Dátum vydania dubajských žien v domácnosti a ben affleck traf gala 2022 boli niektoré z vrcholov svadby.

Kendall Jenner

reakcie fanúšikov

Fanúšikovia boli prekvapení, keď videli Kendall Jenner a Devin Booker spolu na svadobnej hostine. Títo dvaja spolu začali randiť len nedávno a fanúšikovia nečakali, že na takúto oslavu zamieria spolu tak skoro. Mnohí fanúšikovia boli nadšení, že títo dvaja sú spolu a dúfajú, že budú mať dlhý a šťastný vzťah.Kendall a Devín

Kendall Jenner a Devin Booker sa stretli v apríli 2021 a odvtedy sú spolu. Títo dvaja sú o svojom vzťahu veľmi súkromní, ale v posledných mesiacoch sa niekoľkokrát verejne videli. Boli videní na rôznych akciách a večierkoch a navzájom sa podporovali aj na Instagrame. Vyzerá to tak, že títo dvaja majú veľmi šťastný vzťah.

Kourtneyho svadba

Kourtney Kardashian a Travis Barker sa čoskoro zosobášia. Títo dvaja oznámili zasnúbenie vo februári 2021 a odvtedy pracujú na svojich svadobných plánoch. Zatiaľ nie je známe, kedy bude svadba, no očakáva sa, že pôjde o veľmi luxusnú a očarujúcu udalosť. Zatiaľ tiež nie je známe, či budú na svadbu pozvaní Kendall Jenner a Devin Booker.

Záver

Kendall Jenner a Devin Booker boli videní na svadobnej hostine Kourtney Kardashian. Fanúšikovia boli prekvapení, keď ich videli spolu, keďže spolu začali chodiť len nedávno. Kourtney a Travis sa čoskoro zosobášia, no zatiaľ nie je známe, či budú na svadbu pozvaní aj Kendall a Devin. Vyzerá to tak, že títo dvaja majú veľmi šťastný vzťah.FAQ

  • Kedy Kourtney Kardashian oznámila zasnúbenie? Kourtney Kardashian oznámila zasnúbenie vo februári 2021.
  • Kto boli hostia na Kourtneyho svadobnej hostine? Na svadobnú hostinu Kourtney bolo pozvaných len pár hostí, vrátane Kendall Jenner a jej priateľa Devina Bookera.
  • Kedy bude Kourtneyina svadba? Kedy bude svadba Kourtney, zatiaľ nie je známe.

Kendall Jenner a Devin Booker: Porovnanie

Kendall Jenner Devin Booker
Model basketbalový hráč
Narodený v roku 1995 Narodený v roku 1996
Slávny od Držať krok s Kardashians Slávny od Phoenix Suns

Kendall Jenner a Devin Booker sú obaja veľmi úspešní ľudia vo svojich kariérach. Kendall je modelka a hviezda televíznej reality show, ktorá vystupuje v šou Držať krok s Kardashians spoznali. Devin Booker je basketbalista, ktorý hrá za Phoenix Suns a je známy svojimi úspechmi. Títo dvaja sú spolu od apríla 2021 a vyzerá to tak, že majú veľmi šťastný vzťah.

Pre viac informácií o Kendall Jenner a Devin Booker, navštívte A! Online a Vogue .

Kendall Jenner a Devin Booker boli videní na svadobnej hostine Kourtney Kardashian. Títo dvaja sú spolu od apríla 2021 a vyzerá to tak, že majú veľmi šťastný vzťah. Kourtney a Travis sa čoskoro zosobášia, no zatiaľ nie je známe, či budú na svadbu pozvaní aj Kendall a Devin.