Kengan Ashura 3. sezóna: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kengan Ashura je japonská anime séria založená na mange s rovnakým názvom. Séria rozpráva príbeh Tokita Ohma, bojovníka, ktorý súťaží v bojovom turnaji s názvom Kengan Annihilation Tournament. Prvé dve sezóny série vyšli v rokoch 2019 a 2020 a mali obrovský úspech. Teraz sa čaká na tretiu sezónu a tu sa dozviete viac o dátume vydania, hereckom obsadení, zápletke a o tom, čo môžu fanúšikovia očakávať od nadchádzajúcej sezóny.

Kengan Ashura Season 3 je japonský anime seriál založený na mange od Yabaka Sandrovicha. Séria je o bojovom klube, kde proti sebe súťažia bojovníci z rôznych častí sveta. Prvá sezóna série sa vysielala v júli 2019 a druhá sezóna v októbri 2020. Teraz sa očakáva, že tretia sezóna bude vydaná v roku 2021. Herecké obsadenie série tvoria Koki Uchiyama, Takayuki Kondou, Yuki Kaji, Takahiro Sakurai a mnoho ďalších. Dej série sa točí okolo bojového klubu, kde proti sebe súťažia bojovníci z rôznych častí sveta. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, čítajte ďalej Sezóna odčarovania 3 alva a Dátum vysielania 2. sezóny Britannia .Kengan Ashura sezóna 3

Dátum vydania 3 sezóny Kengan Ashura

Očakáva sa, že tretia séria Kengan Ashura vyjde v lete 2021. Zatiaľ nebol oznámený žiadny oficiálny dátum vydania, no fanúšikovia sa môžu tešiť na vydanie v lete 2021.

Kengan Ashura sezóna 3

Obsadenie Kengan Ashura 3. sezóna

Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Kengan Ashura bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Hlavnými hercami sú Tatsuhisa Suzuki ako Tokita Ohma, Takayuki Sugo ako Kazuo Yamashita, Kenjiro Tsuda ako Hideki Nogi a Yuki Kaji ako Rihito. Pribudnú aj nejaké nové postavy, no detaily zatiaľ nie sú známe.Príbeh Kengan Ashura, sezóna 3

Očakáva sa, že dej tretej sezóny Kengan Ashura bude pokračovať v príbehu predchádzajúcich sezón. Tokita Ohma sa bude aj naďalej snažiť zlepšovať svoje bojové schopnosti počas prípravy na ďalší turnaj Kengan Annihilation Tournament. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

Čo očakávajú fanúšikovia od nadchádzajúcej sezóny?

Fanúšikovia od nadchádzajúcej sezóny Kengan Ashura očakávajú veľa. Môžete očakávať napínavé súboje, zaujímavé postavy a pútavú zápletku. Očakávajú tiež, že séria bude mať rovnakú kvalitu ako predchádzajúce sezóny. Fanúšikovia sú tiež nadšení z nových postáv predstavených v tretej sezóne.

Záver

Očakáva sa, že tretia séria Kengan Ashura vyjde v lete 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach a dej bude pokračovať v príbehu z predchádzajúcich sezón. Fanúšikovia môžu očakávať napínavé súboje, zaujímavé postavy a pútavú zápletku. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.často kladené otázky

  • Kedy vyjde 3. sezóna Kengan Ashura?
    Očakáva sa, že tretia séria Kengan Ashura vyjde v lete 2021.
  • Kto sú hlavní herci 3. sezóny Kengan Ashura?
    Hlavným obsadením 3. sezóny Kengan Ashura sú Tatsuhisa Suzuki ako Tokita Ohma, Takayuki Sugo ako Kazuo Yamashita, Kenjiro Tsuda ako Hideki Nogi a Yuki Kaji ako Rihito.
  • Čo očakávajú fanúšikovia od nadchádzajúcej sezóny?
    Fanúšikovia môžu očakávať napínavé súboje, zaujímavé postavy a pútavú zápletku. Očakávajú tiež, že séria bude mať rovnakú kvalitu ako predchádzajúce sezóny.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 2019
sezóna 2 2020
sezóna 3 leto 2021

O Kengan Ashura sezóne 3 sa zatiaľ veľa nevie, ale fanúšikovia sa môžu tešiť na vydanie v lete 2021. Ďalšie informácie budú oznámené v najbližších mesiacoch. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, navštívte Anime News Network alebo IMDb .

V tomto článku sme hovorili o nadchádzajúcej sezóne Kengan Ashura vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a toho, čo môžu fanúšikovia očakávať. Vytvorili sme aj zoznam častých otázok súvisiacich s kľúčovými slovami. Dúfame, že už viete viac o nadchádzajúcej sezóne Kengan Ashura.