Kengan Omega Kapitola 82: Dátum vydania a ďalšie!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kengan Omega je japonská séria manga, ktorú napísal Yabako Sandrovich a ilustroval ju Daromeon. Séria bola vydaná v roku 2019 a je pokračovaním pôvodnej série Kengan. Kengan Omega je o sérii bitiek, ktoré sa odohrávajú v aréne. V tomto článku sa pozrieme na dátum vydania a ďalšie podrobnosti o Kengan Omega Chapter 82.

Kengan Omega Chapter 82 vyjde 28. apríla 2021. Bude to ďalší napínavý súboj, ktorý by si fanúšikovia nemali nechať ujsť. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji vo svete boja, čítajte ďalej Lies Solo Leveling 152 a čistejšia sezóna 2 .Denná výskumná činnosť

Dátum vydania Kengan Omega Chapter 82

Kengan Omega Kapitel 82 wird am 25. apríla 2021 publikovaný. Manga bude vychádzať každý piatok na oficiálnom manga portáli vydavateľa. Manga bude dostupná aj na iných platformách ako Amazon, Comixology a iné.

Široká omega kapitola

Príbeh Kengan Omega Kapitola 82

V Kengan Omega Chapter 82 sa dej zameria na boj medzi bojovníkmi Kazuo Yamashita a bojovník Kazuo Yamashita zameranie. Súboj sa bude odohrávať v aréne a bude zaujímavé sledovať, ako sa obom borcom darí. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa budú správať ostatní bojovníci v aréne.Postavy z Kengan Omega Chapter 82

V Kengan Omega Kapitola 82, dve hlavné postavy Kazuo Yamashita a Kazuo Yamashita byť. Bude sa páčiť aj iným postavám Kazuov tréner , Kazuov súper a ostatní bojovníci v aréne dať. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa budú v aréne správať ostatné postavy.

Predpovede pre Kengan Omega, kapitola 82

Je ťažké predpovedať, ako medzi sebou bojujú Kazuo Yamashita a Kazuo Yamashita sa bude rozvíjať. Je však pravdepodobné, že súboj bude veľmi napínavý a napínavý. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa budú správať ostatní bojovníci v aréne a ako budú na súboj reagovať.

FAQ z Kengan Omega Kapitel 82

  • Kedy vyjde Kengan Omega Chapter 82? Kengan Omega Chapter 82 vyjde 25. apríla 2021.
  • Kto sú postavy v Kengan Omega Chapter 82? Postavy v Kengan Omega Chapter 82 sú Kazuo Yamashita , Kazuo Yamashita , Kazuov tréner , Kazuov súper a ostatní bojovníci v aréne .
  • Aký je dej Kengan Omega Chapter 82? Dej Kengan Omega Chapter 82 sa zameria na boj medzi Kazuo Yamashita a Kazuo Yamashita zameranie.

Záver

Kengan Omega Chapter 82 vyjde 25. apríla 2021. Manga sa zameria na boj medzi Kazuo Yamashita a Kazuo Yamashita zameranie. Bude sa páčiť aj iným postavám Kazuov tréner , Kazuov súper a ostatní bojovníci v aréne dať. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa budú správať ostatné postavy v aréne a ako budú reagovať na bitku.Ak sa chcete dozvedieť viac o Kengan Omega, navštívte Wikipedia alebo Aktualizácie manga . Môžete tiež navštíviť oficiálnu webovú stránku vydavateľa, kde sa dozviete viac o mange.

Tabuľka

kapitola dátum vydania
Kapitola 82 25. apríla 2021