Faisu a Jannat Zubairovi: Povesti o vzťahu

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Faisu, tiež známy ako Faisal Sheikh, rozptýlil všetky fámy o vzťahu s Jannatom Zubairom. Obaja sú účastníkmi reality šou Khatron Ke Khiladi 12 a často sa označujú ako pár. V tomto článku sa dozviete viac o oboch a ich prepojení.

Existuje veľa klebiet o vzťahu medzi Faisu a Jannatom Zubairom. Obaja sú veľmi populárne osobnosti sociálnych médií a majú veľkú sledovanosť. Hoci o svojom vzťahu nikdy verejne nehovorili, o ich statuse sa veľa špekuluje. Niektorí fanúšikovia veria, že tvoria pár, zatiaľ čo iní hovoria, že sú len priatelia. Ťažko povedať, čo sa medzi nimi skutočne deje. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť. Kým čakáme na ďalšie aktualizácie, môžete si pozrieť aj ďalšie témy, ako napr da wang rao ming zeichen a Koľko sezón Hanna informovať.Khatron Ke Khiladi 12: Faisu, známy ako Faisal Sheikh, vyvracia všetky fámy o rande s Jannatom Zubairom

Kto je Faisu?

Faisu je indická hviezda TikTok známa svojimi tanečnými a hudobnými videami. Na TikTok má viac ako 25 miliónov sledovateľov a je jednou z najsledovanejších hviezd v krajine. Je tiež modelom a hercom a objavil sa v niekoľkých videoklipoch. Je účastníkom reality šou Khatron Ke Khiladi 12 .

Khatron Ke Khiladi 12: Faisu, známy ako Faisal Sheikh, vyvracia všetky fámy o rande s Jannatom Zubairom

Kto je Jannat Zubair?

Jannat Zubair je indická herečka najznámejšia pre svoje úlohy v mládežníckych seriáloch Dil Mill Gaye a seriál Tu Aashiqui je známe. Je tiež hviezdou TikTok a na platforme má viac ako 20 miliónov sledovateľov. Je tiež účastníčkou reality šou Khatron Ke Khiladi 12 .khatron ke khiladi 12 účastníkov

fámy o vzťahu

O vzťahu medzi Faisu a Jannatom Zubairom sa veľa povráva. Títo dvaja sú už nejaký čas priatelia a často sa o nich hovorí ako o páre. Faisu však rozptýlil všetky fámy a povedal, že sú len priatelia. Povedal tiež, že sa nechce ponáhľať do vzťahu, pretože sa chce sústrediť na svoju kariéru.

Faisu a Jannat Zubair auf Khatron Ke Khiladi 12

Faisu a Jannat Zubair sú obaja súťažiaci v reality show Khatron Ke Khiladi 12 . Šou moderuje Rohit Shetty a je jednou z najpopulárnejších reality show v krajine. Obaja sú veľmi talentovaní súťažiaci a často sa o nich hovorí ako o páre. Faisu však rozptýlil všetky fámy a povedal, že sú len priatelia.

Záver

Faisu, tiež známy ako Faisal Sheikh, rozptýlil všetky fámy o vzťahu s Jannatom Zubairom. Obaja sú účastníkmi reality šou Khatron Ke Khiladi 12 a často sa označujú ako pár. Faisu však rozptýlil všetky fámy a povedal, že sú len priatelia. Povedal tiež, že sa nechce ponáhľať do vzťahu, pretože sa chce sústrediť na svoju kariéru.súvisiace odkazy

FAQ

  • Kto je Faisu?
    Faisu je indická hviezda TikTok známa svojimi tanečnými a hudobnými videami. Na TikTok má viac ako 25 miliónov sledovateľov a je jednou z najsledovanejších hviezd v krajine.
  • Kto je Jannat Zubair?
    Jannat Zubair je indická herečka najznámejšia pre svoje úlohy v mládežníckych seriáloch Dil Mill Gaye a seriál Tu Aashiqui je známe. Je tiež hviezdou TikTok a na platforme má viac ako 20 miliónov sledovateľov.
  • Existujú povesti o vzťahu medzi Faisu a Jannatom Zubairom?
    O vzťahu medzi Faisu a Jannatom Zubairom sa veľa povráva. Faisu však rozptýlil všetky fámy a povedal, že sú len priatelia.

Tabuľka

názov Profesia Nasledovateľ
Faisu TikTok Star, Model, Herec 25 miliónov
Jannat Zubair Herečka, TikTok Star 20 miliónov