Muž Kanika má modriny po kapitulácii Khatrona Ke Khiladiho!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Veci sa stali divokými v Khatron Ke Khiladi sezóne 12, keď Kanika Mann ukázal modriny po úlohe. Úloha bola jednou z najťažších, aké kedy boli v šou zadané, a mala neočakávané následky. V tomto článku sa bližšie pozrieme na úlohu a jej dôsledky.Khatron Ke Khiladi Staffel 12

Úloha

Úloha, ktorú mala Kanika Mann vykonať v 12. sezóne Khatron Ke Khiladi, bola jednou z najťažších, aké kedy boli na show nastavené. Musela prekonať sériu prekážok vrátane série ostrých zákrut, série skokov a série prekážok, ktoré musela prekonať na ceste do cieľa. Úloha bola taká náročná, že jej splnenie si vyžadovalo niekoľko pokusov.

Muž Kanika má modriny po kapitulácii Khatrona Ke Khiladiho! Populárna indická herečka Kanika Mann má po účinkovaní v reality show Khatron Ke Khiladi na tele modriny. Na Instagrame zverejnila fotku, na ktorej má modriny a napísala: 'Nie je to ľahké, ale stojí to za to'. Tiež povedala, že nedovolí, aby ju to zastavilo v napĺňaní svojich snov. Bikiny Aquino zo slonoviny a Schitts Creek Scale 7 epizód sú niektoré z ďalších tém, o ktorých hovorila.

Khatron Ke Khiladi Staffel 12

Dôsledky

Po úspešnom splnení úlohy ukázala Kanika Mann modriny na rôznych častiach tela. Tieto modriny boli znakom toho, že pri tejto úlohe utrpela nejaké vážne zranenia. Hoci úlohu úspešne splnila, musela podstúpiť lekárske ošetrenie, aby sa ubezpečilo, že neutrpela žiadne vážne zranenia.Reakcie

Reakcie na opustenie a následky, ktoré to malo, boli zmiešané. Na mnohých ľudí zapôsobila odvaha a odhodlanie Kaniky splniť úlohu, iní však mali obavy z vážnych zranení, ktoré utrpela. Niektorí ľudia dokonca žiadali, aby show zmenila povinnosti, aby sa predišlo takýmto vážnym zraneniam.

Lekcie

Úloha a jej dôsledky nás naučili niekoľko dôležitých lekcií. Na jednej strane sme sa naučili, že niektoré úlohy môžu byť jednoducho príliš ťažké a že to netreba preháňať. Po druhé, naučili sme sa, že pri účasti na takýchto úlohách by sa mali vždy dodržiavať bezpečnostné postupy, aby sa predišlo vážnemu zraneniu.

Záver

Veci sa stali divokými v Khatron Ke Khiladi sezóne 12, keď Kanika Mann ukázal modriny po úlohe. Úloha bola jednou z najťažších, aké kedy boli v šou zadané, a mala neočakávané následky. Naučili sme sa, že niektoré úlohy môžu byť príliš ťažké a že pri účasti na takýchto úlohách by sa mali vždy dodržiavať bezpečnostné pravidlá.FAQ

  • Akú úlohu mala Kanika Mann splniť v 12. sezóne Khatron Ke Khiladi?
    Úloha, ktorú mala Kanika Mann vykonať v 12. sezóne Khatron Ke Khiladi, bola jednou z najťažších, aké kedy boli na show nastavené. Musela prekonať sériu prekážok vrátane série ostrých zákrut, série skokov a série prekážok, ktoré musela prekonať na ceste do cieľa.
  • Aké boli dôsledky úlohy?
    Po úspešnom splnení úlohy ukázala Kanika Mann modriny na rôznych častiach tela. Tieto modriny boli znakom toho, že pri tejto úlohe utrpela nejaké vážne zranenia.
  • Čo sme sa naučili z úlohy a jej dôsledkov?
    Zistili sme, že niektoré úlohy môžu byť príliš ťažké a nemali by ste to preháňať. Po druhé, naučili sme sa, že pri účasti na takýchto úlohách by sa mali vždy dodržiavať bezpečnostné postupy, aby sa predišlo vážnemu zraneniu.

Tabuľka

Úloha Sledujte učiť
Prekonajte sériu prekážok Modriny na rôznych častiach tela Niektoré úlohy sú príliš ťažké a mali by ste dodržiavať bezpečnostné predpisy

V tomto článku sme sa bližšie pozreli na pátranie a jeho dôsledky v 12. sezóne Khatron Ke Khiladi. Naučili sme sa, že niektoré úlohy môžu byť príliš ťažké a že pri účasti na takýchto úlohách by sa mali vždy dodržiavať bezpečnostné pravidlá. Viac informácií o tejto téme nájdete na India dnes , Hindustan Times a Správy18 .