Kim Kardashian žiada Kanyeho Westa, aby zastavil svoje chatovanie na Instagrame

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kim Kardashian požiadala Kanyeho Westa, aby ukončil chatovanie na Instagrame po tom, čo zverejnil sériu tweetov ovplyvňujúcich jeho manželstvo a rodinu. Pár sa v posledných mesiacoch rozišiel, ale Kim sa rozhodla Kanyeho verejne nekritizovať. Namiesto toho ho požiadala, aby prehodnotil svoje vyjadrenia a zameral sa na svoje zdravie.

Kim Kardashian požiadala svojho manžela Kanyeho Westa, aby prestal s chatovaním na Instagrame. Kanye počas posledných týždňov zdieľal na Instagrame veľa svojich myšlienok a nápadov, no Kim už toho mala dosť a chcela, aby prestal. Kanye mal tiež veľa svojich myšlienok o novej sérii Členovia obsadenia NCIS: Hawaii a horúci odliatok lebky rozdelený. Kim však cítila, že je čas, aby si Kanye nechal myšlienky pre seba a sústredil sa na iné veci.Kim Kardashian

Čo sa stalo?

Kanye West v posledných týždňoch zverejnil sériu tweetov, v ktorých kritizoval jeho manželstvo a rodinu. Hovoril aj o svojich problémoch s duševným zdravím a tvrdil, že ho Kim a jej rodina utláčajú. Kim sa rozhodla nereagovať verejne, ale požiadala Kanyeho, aby ukončil chatovanie na Instagrame.

Kim Kardashian

Čo povedala Kim?

Kim zverejnila na svojom instagramovom účte vyhlásenie, že Kanyeho miluje a bojí sa o jeho zdravie. Povedala tiež, že ho podporuje a dúfa, že sa zameria na svoje zdravie a ukončí chatovanie na Instagrame. Zdôraznila tiež, že o svojom manželstve nebude verejne hovoriť.Čo to znamená pre manželstvo?

Nie je jasné, čo to znamená pre manželstvo. Kim a Kanye sa v posledných mesiacoch rozišli, no nie je jasné, či sa uzmieria. Kim povedala, že Kanyeho miluje a podporuje, no nie je jasné, či je pripravená zachrániť svoje manželstvo. Nie je tiež jasné, či je Kanye pripravený ukončiť chatovanie na Instagrame.

Čo to znamená pre rodinu?

Nie je jasné, čo to znamená pre rodinu. Kim a Kanye majú štyri deti a nie je jasné, ako ich situácia ovplyvní. Kim povedala, že chce chrániť svoje deti, ale nie je jasné, či sa jej to podarí, ak bude Kanye naďalej verejne hovoriť o svojom manželstve a rodine.

Čo to znamená pre budúcnosť?

Nie je jasné, aká budúcnosť prinesie Kim a Kanye. Kim povedala, že ho miluje a podporuje, no nie je jasné, či je pripravená zachrániť svoje manželstvo. Nie je tiež jasné, či je Kanye pripravený ukončiť chatovanie na Instagrame. Je možné, že sa títo dvaja uzmieria, ale je tiež možné, že sa rozídu.Záver

Kim Kardashian požiadala Kanyeho Westa, aby ukončil chatovanie na Instagrame po tom, čo zverejnil sériu tweetov ovplyvňujúcich jeho manželstvo a rodinu. Nie je jasné, čo to znamená pre manželstvo a rodinu, ale je možné, že sa títo dvaja uzmieria alebo sa rozídu. Čo prinesie budúcnosť Kim a Kanyemu, sa ešte len uvidí.

FAQ

  • Prečo Kim požiadala Kanyeho, aby zastavil svoje chatovanie na Instagrame?
    Kim požiadala Kanyeho, aby ukončil chatovanie na Instagrame po tom, čo zverejnil sériu tweetov ovplyvňujúcich jeho manželstvo a rodinu.
  • Čo to znamená pre manželstvo?
    Nie je jasné, čo to znamená pre manželstvo. Kim a Kanye sa v posledných mesiacoch rozišli, no nie je jasné, či sa uzmieria.
  • Čo to znamená pre budúcnosť?
    Nie je jasné, aká budúcnosť prinesie Kim a Kanye. Kim povedala, že ho miluje a podporuje, no nie je jasné, či je pripravená zachrániť svoje manželstvo.

zdrojov

Viac informácií o Kim Kardashian a Kanye Westovi nájdete na nasledujúcich webových stránkach:

názov Alter
Kim Kardashian 40
Kanye West 43