Kim Kardashian videná v horúcich čiernych šatách!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kim Kardashian bola nedávno videná v horúcich čiernych šatách a značkových slnečných okuliaroch. Jej pohľad bol úplne úžasný a vyzerala nádherne. V tomto článku sa pozrieme bližšie na jej look a dozvieme sa detaily outfitu.Kim Kardashian

Outfit Kim Kardashians

Kim Kardashian mala na sebe čierne bodycon šaty, ktoré zvýrazňovali jej krivky. Šaty sa vyznačovali hlbokým výstrihom a asymetrickým spodným lemom, ktoré dodali jej vzhľadu na zaujímavosti. Mala tiež na sebe pár značkových slnečných okuliarov, ktoré dotvárali jej vzhľad.

Kim Kardashian

oblečenie

Šaty, ktoré mala Kim Kardashian, boli čierne bodycon šaty od Yves Saint Laurent . Vyznačoval sa hlbokým výstrihom a asymetrickým lemom, ktorý dodal jej vzhľadu na zaujímavosti. Mala tiež na sebe pár značkových slnečných okuliarov, ktoré dotvárali jej vzhľad. Obula si aj pár čiernych podpätkov, vďaka ktorým vyzerala ešte viac šik.

Kim Kardashian bola videná v horúcich čiernych šatách! Vyzerala nádherne a opäť dokázala, že je módnou ikonou. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších trendoch v móde, pozrite sa ďalší v módnom finále pri. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej sérii, pozrite sa Dátum premiéry 2. sezóny Bosch an.make-up a vlasy

Kim Kardashian mala na sebe prirodzený make-up, vďaka ktorému vyzerala ešte krajšie. Mala na sebe jasný rúž a trochu maskary na zvýraznenie očí. Vlasy mala upravené do voľného vlnitého štýlu, vďaka čomu vyzerala ešte krajšie.

Príslušenstvo

Kim Kardashian mala na sebe čierne lodičky, vďaka ktorým vyzerala ešte viac šik. Mala tiež na sebe pár značkových slnečných okuliarov, ktoré dotvárali jej vzhľad. Mala tiež čiernu spojku, vďaka ktorej vyzerala ešte viac šik.

celkový dojem

Kim Kardashian vyzerala vo svojom outfite nádherne. Obliekla si priliehavé šaty, ktoré zvýrazňovali jej krivky. Mala tiež na sebe pár značkových slnečných okuliarov, ktoré dotvárali jej vzhľad. Vďaka prirodzenému mejkapu a rozpusteným vlnitým vlasom vyzerala ešte krajšie. Celkovo vyzerala v outfite nádherne.Záver

Kim Kardashian vyzerala nádherne vo svojich horúcich čiernych šatách a značkových slnečných okuliaroch. Obliekla si priliehavé šaty, ktoré zvýrazňovali jej krivky. Mala tiež na sebe pár značkových slnečných okuliarov, ktoré dotvárali jej vzhľad. Vďaka prirodzenému mejkapu a rozpusteným vlnitým vlasom vyzerala ešte krajšie. Celkovo vyzerala v outfite nádherne.

FAQ

  • Čo mala na sebe Kim Kardashian? Kim Kardashian mala na sebe čierne bodycon šaty Yves Saint Laurent, pár čiernych podpätkov, značkové slnečné okuliare a čiernu kabelku.
  • Ako vyzeral make-up Kim Kardashian? Kim Kardashian mala na sebe prirodzený make-up, vďaka ktorému vyzerala ešte krajšie. Mala na sebe jasný rúž a trochu maskary na zvýraznenie očí.
  • Ako vyzeral účes Kim Kardashian? Vlasy Kim Kardashian boli upravené do voľného, ​​zvlneného štýlu, vďaka čomu vyzerala ešte krajšie.

Tabuľka

oblečenie značka
Šaty Yves Saint Laurent
slnečné okuliare -
Vysoké opätky -
Spojka -

Viac informácií o outfite Kim Kardashian nájdete na Vogue a Harper's Bazaar .

Celkovo vyzerala Kim Kardashian vo svojich horúcich čiernych šatách a značkových slnečných okuliaroch nádherne. Obliekla si priliehavé šaty, ktoré zvýrazňovali jej krivky. Mala tiež na sebe pár značkových slnečných okuliarov, ktoré dotvárali jej vzhľad. Vďaka prirodzenému mejkapu a rozpusteným vlnitým vlasom vyzerala ešte krajšie. Celkovo vyzerala v outfite nádherne.