Prečo bola Bless This Mess sezóna 3 zrušená?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Bless This Mess boli šokovaní, keď sa dozvedeli, že tretia sezóna show bola zrušená. V tomto článku sa pozrieme na dôvody, prečo bola 3. sezóna zrušená a ako na ňu reagovali fanúšikovia.

Bohužiaľ, tretia sezóna Bless This Mess bola zrušená. Veľa sa špekuluje, prečo šou nebude pokračovať. Niektorí hovoria, že je to zlým hodnotením, iní tvrdia, že sú to náklady. Nech už je dôvod akýkoľvek, pre fanúšikov šou je to zlá správa. Napriek tomu existuje veľa ďalších vecí, z ktorých môžete byť nadšení, ako napríklad vzhľad Kylie Jennerovej Met Gala, ktorý vyvolal mnoho mémov, alebo najnovšia epizóda Tokyo Vice.Požehnaj tento neporiadok Staffel 3

Bol ist Bless This Mess?

Bless This Mess je americká situačná komédia, ktorú napísali a produkovali Lake Bell a Dax Shepard. Séria je o mladom páre, ktorý sa rozhodne vzdať svojho života v New Yorku a presťahovať sa na vidiek. Séria sa začala vysielať na ABC v apríli 2019 a získala väčšinou pozitívne recenzie.

Požehnaj tento neporiadok Staffel 3

Prečo bola Bless This Mess sezóna 3 zrušená?

Televízna stanica ABC zrušila tretiu sériu Bless This Mess v máji 2020. Dôvody zrušenia nie sú známe, ale predpokladá sa, že dôvodom boli slabé hodnotenia druhej sezóny. Hodnotenie druhej sezóny bolo výrazne nižšie ako hodnotenie prvej sezóny.Požehnaj tento neporiadok Staffel 3

Ako na zrušenie reagovali fanúšikovia?

Fanúšikovia Bless This Mess boli šokovaní a sklamaní, keď sa dozvedeli o zrušení 3. sezóny. Mnoho fanúšikov sa sťažovalo na zrušenie na Twitteri a iných sociálnych médiách a pýtalo sa, prečo bola séria zrušená. Niektorí fanúšikovia dokonca spustili petíciu, aby televízna stanica ABC obnovila seriál.

Existuje možnosť, že séria bude obnovená?

Je nepravdepodobné, že sa séria obnoví, ale nie je to nemožné. Ak bude petícia fanúšikov úspešná, televízna stanica ABC by mohla seriál opäť prevziať. Je však nepravdepodobné, že by sa séria opäť zdvihla, keďže hodnotenie druhej sezóny bolo nízke.

Záver

Bless This Mess sezóna 3 bola zrušená v máji 2020. Dôvody zrušenia nie sú známe, ale predpokladá sa, že dôvodom boli slabé hodnotenia druhej sezóny. Fanúšikovia, šokovaní a sklamaní zrušením, začali petíciu, aby televízna stanica ABC obnovila seriál. Je nepravdepodobné, že sa séria obnoví, ale nie je to nemožné.FAQ

  • Otázka: Prečo bola Bless This Mess sezóna 3 zrušená?
    A: Dôvody zrušenia nie sú známe, ale predpokladá sa, že dôvodom boli slabé hodnotenia druhej sezóny.
  • Otázka: Ako na zrušenie reagovali fanúšikovia?
    A: Fanúšikovia Bless This Mess boli šokovaní a sklamaní, keď sa dozvedeli o zrušení 3. sezóny. Mnoho fanúšikov sa sťažovalo na zrušenie na Twitteri a iných sociálnych médiách a pýtalo sa, prečo bola séria zrušená.
  • Otázka: Existuje možnosť, že séria bude obnovená?
    A: Je nepravdepodobné, že sa séria obnoví, ale nie je to nemožné. Ak bude petícia fanúšikov úspešná, televízna stanica ABC by mohla seriál opäť prevziať.

Tabuľka

séria hodnotenia
1 Vysoká
2 Nízka

Je dôležité poznamenať, že hodnotenia Bless This Mess 2. sezóny boli výrazne nižšie ako v 1. sezóne. To mohol byť dôvod na zrušenie tretej sezóny.

Diplom

Bless This Mess sezóna 3 bola zrušená v máji 2020. Dôvody zrušenia nie sú známe, ale predpokladá sa, že dôvodom boli slabé hodnotenia druhej sezóny. Fanúšikovia, šokovaní a sklamaní zrušením, začali petíciu, aby televízna stanica ABC obnovila seriál. Je nepravdepodobné, že sa séria obnoví, ale nie je to nemožné.

Viac informácií o tejto téme nájdete na abc.com a IMDb.com .