Prečo bola 5. séria Preacher zrušená?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia kazateľa boli šokovaní, keď sa AMC po štvrtej sezóne rozhodlo zrušiť sériu. O tom, prečo bola séria zrušená, sa veľa špekulovalo, no existuje niekoľko jasných dôvodov, prečo sa tak AMC rozhodla. V tomto článku sa pozrieme na dôvody, prečo bola 5. sezóna Preacher zrušená a ako na ňu reagovali fanúšikovia.Kazateľ sezóna 5

Prečo bola 5. séria Preacher zrušená?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa AMC po štvrtej sérii rozhodla zrušiť Preachera. Jedným z hlavných dôvodov je, že sledovanosť v priebehu rokov klesla. Prvá séria mala hodnotenie 1,2 milióna divákov na epizódu, no štvrtá séria mala iba 0,4 milióna divákov na epizódu. Ide o významný pokles, ktorý prinútil AMC zrušiť sériu.

Zrušenie 5. sezóny Preacher bolo oznámené z dôvodu ťažkých výrobných podmienok počas pandémie COVID-19. Fanúšikovia boli sklamaní, ale je dôležité, aby bezpečnosť hercov, štábu a všetkých ostatných zúčastnených bola na prvom mieste. Napriek zrušeniu stále existuje veľa ďalších skvelých relácií, ktoré môžete sledovať, ako napríklad Kim Kardashian Prada Kim Kardashian Prada alebo obsadenie kamarátskych hier Obsadenie kamarátskych hier .

Kazateľ sezóna 5

Ako na zrušenie reagovali fanúšikovia?

Fanúšikovia kazateľa boli šokovaní a sklamaní, keď sa AMC po štvrtej sezóne rozhodlo zrušiť sériu. Mnoho fanúšikov navštívilo platformy sociálnych médií vrátane Twitteru a Facebooku, aby vyjadrili svoje sklamanie zo zrušenia. Niektorí fanúšikovia dokonca začali petíciu, aby AMC obnovila sériu. Hoci petícia doteraz nebola úspešná, ukazuje to, ako sú fanúšikovia k sérii pripútaní.Ako sa seriál v priebehu rokov vyvíjal?

Preacher sa v priebehu rokov stal jedným z najpopulárnejších a najdiskutovanejších seriálov. Séria si vybudovala lojálnych fanúšikov, ktorí sa rozprávali o rôznych postavách a príbehoch série. Séria tiež produkovala niektorých z najlepších hercov a herečiek známych v tomto odvetví. Napriek zrušeniu seriálu budú fanúšikovia seriál naďalej milovať a budú si pamätať spomienky, ktoré na sériu majú.

Čo bude ďalej?

Hoci bol Preacher po štvrtej sezóne zrušený, pre fanúšikov stále existuje nádej. Hovorí sa, že AMC plánuje spin-off sériu založenú na rovnakom svete, ale rozprávanie iného príbehu. Zatiaľ nie je známe, či sa táto séria niekedy zrealizuje, no pre fanúšikov je to iskierka nádeje, že sa raz možno budú môcť vrátiť do sveta Preachera.

Záver

Preacher Season 5 bola zrušená, ale existuje niekoľko jasných dôvodov, prečo sa tak AMC rozhodla. Hodnotenia v priebehu rokov klesli, čo prinútilo AMC zrušiť sériu. Fanúšikovia boli šokovaní a sklamaní, ale stále existuje nádej, že AMC plánuje spin-off sériu. Aj keď bola séria zrušená, fanúšikovia ich budú naďalej milovať a budú si pamätať spomienky, ktoré majú na sériu.FAQ

  • Prečo bola 5. séria Preacher zrušená? Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa AMC po štvrtej sérii rozhodla zrušiť Preachera. Jedným z hlavných dôvodov je, že sledovanosť v priebehu rokov klesla.
  • Ako na zrušenie reagovali fanúšikovia? Fanúšikovia kazateľa boli šokovaní a sklamaní, keď sa AMC po štvrtej sezóne rozhodlo zrušiť sériu. Mnoho fanúšikov navštívilo platformy sociálnych médií vrátane Twitteru a Facebooku, aby vyjadrili svoje sklamanie zo zrušenia.
  • Čo bude ďalej? Hoci bol Preacher po štvrtej sezóne zrušený, pre fanúšikov stále existuje nádej. Hovorí sa, že AMC plánuje spin-off sériu založenú na rovnakom svete, ale rozprávanie iného príbehu.

Tabuľka

séria hodnotenia
1 1,2 milióna
2 0,9 milióna
3 0,7 milióna
4 0,4 milióna

Je zrejmé, že hodnotenie Preachera v priebehu rokov kleslo, čo prinútilo AMC zrušiť sériu. Napriek zrušeniu seriálu budú fanúšikovia seriál naďalej milovať a budú si pamätať spomienky, ktoré na sériu majú. Stále existuje nádej, že AMC plánuje spin-off sériu, no či sa táto séria niekedy zrealizuje, zatiaľ nie je známe. Viac informácií o tejto téme nájdete na www.amc.com a The Verge .