Historicky prvý ročník turnaja Nova Sport Open je za nami. Ceny sú rozdané a výhercov čaká v decembri zážitok na celý život. Všetci si totižto vychutnajú v ikonickej Alexandra Palace súboje najlepších svetových hráčov počas World Darts Championship 2018.

Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným, za to, že svojou účasťou prispeli k výbornej atmosfére turnaja a taktiež aj organizátorom, vďaka ktorým toto podujatie vzniklo. Verme, že sa z toho stane pekná tradícia, ktorá bude každoročne spájať šípkarských nadšencov z  Českej a Slovenskej republiky.

Vy si teraz môžete pozrieť kompletné výsledky turnaja aj so štatistikami záverečných zápasov:

Kompletné výsledky turnaja si stiahnete tu: Kompletne vysledky Nova Sport Open 2017

Výsledky finálovej časti si môžete stiahnuť tu: Finále – Nova Sport Open 2017

 

Štatistiky záverečných zápasov:

1. Semifinále

Michal Kočík - David Hradecký

 

2. Semifinále

David Hradecký - Karel Sedláček

 

Zápas o 3. miesto

Michal Kočík - Karel Sedláček

 

Finále

David Hradecký - Antonín Davídek

 

 

Vítazi turnaja Nova Sport Open 2017
Najúspešnejší hráči Nova Sport Open 2017 (Davídek, Hradecký, Sedláček)

2 KOMENTÁRE

  1. Chci vam nahlasit,ze výsledok na 27 Board o 13:40 medzi Csaba Szűcs a Filip Záhorka bylo 2:0 pre Csaba Szűcs… Vi máte špatne zverejnený výsledok…S pozdravem Csaba Szűcs…

    • Vďaka Csaba za upozornenie. Výsledky sme dostali od organizátorov a zrejme sa pri toľkom množstve výsledkov stala pri zápise malá chybička. Už s tým nič nespravíme, tak snáď si aspoň návštevníci prečítajú váš komentár a budú vedieť, že ste v zápase zvíťazil 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.