Pozrite si ako trénuje bývalý svetový šampión BDO.
Tentokrát si môžete zatrénovať ako Steve Beaton alias „Bronzový Adonis.“ Stevov tréning je zameraný komplexne na všetky aspekty hry. Svojmu tréningu sa venuje aj 9 hodín denne a v rámci neho absolvuje nasledujúce tréningové hry:

Double hodiny

Túto hru asi každý pozná a viackrát som ju tu už spomínal. Hrá spočíva v tom, že máte 3 šípky na D1, ak sa vám ho podarí trafiť, posúvate sa na D2, kde máte znova 3 šípky a takto pokračujete až po Bull. V prípade, že double netrafíte na 3 šípky, vraciate sa vždy o double späť.

Check out

Už názov hovorí, že budete zavierať. Steve vždy začína s číslom 81. Ak zatvoríte 81 na 2 resp. 3 šípky, posúvate sa na 82 atď.. Ak sa vám to nepodarí vraciate sa znova o bod späť.

20 z 20

Táto hra je určená na zlepšenie skórovania. Musíte trafiť 20 krát z 20 pokusov segment 20, nezáleží či trafíte S,D,T. V prípade, že zasiahnete iný segment začínate odznova. Táto hra sa veľmi podobá na už spomínanú rutinu Jamieho Cavena. Po absolvovaní sa môžete posunúť na ďalšie bodovo väčšie segmenty 19-15.

Samozrejme ako každú inú tréningovú hru si môžete aj tieto prispôsobiť svojej úrovni hry a potrebám. V double hodinách môžete použiť 6 šípok na každý double, v hre Check out si tiež môžete zvýšiť počet šípok potrebných na zatvorenie a postupom času podľa vášho zlepšenia zasa znižovať až na Stevovu úroveň.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.