Kota Factory sezóna 2: Dátum a čas vydania s najnovšími informáciami!!!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kota Factory Season 2 je jednou z najočakávanejších webových sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum a čas vydania novej sezóny. V tomto článku

Sezóna 2 Kota Factory bude čoskoro vydaná! Máme najnovšie informácie o dátume a čase vydania. Druhá sezóna populárnej webovej série vyjde 15. apríla 2021 o 18:00 IST na TVFPlay a MX Player. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá bude obsahovať mnoho nových postáv a príbehov. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji vo svete televíznych seriálov, navštívte našu webovú stránku a prečítajte si naše články o žije v Berlíne a ncis sezóna 18 epizóda 6 .Kota Factory Staffel 2

Dátum a čas vydania 2. sezóny Kota Factory

Dátum vydania Kota Factory Season 2 je 11. apríla 2021 . Čas uvoľnenia je o 12-tej hodine . Nová sezóna bude na YouTube kanál TVF publikovaný. Nová sezóna bude dostupná aj na iných platformách, napr Video Amazon Prime a MX prehrávač byť dostupný.

Dátum vydania 2 sezóny Kota Factory

Najnovšie informácie o 2. sezóne Kota Factory

The Kota Factory Season 2 bude pokračovaním prvej sezóny. Nová sezóna sa zameria na dobrodružstvá Vaibhava a Jeetua, ktorí sa snažia preraziť na vysokej škole. Nová sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv vrátane niektorých nových učiteľov a študentov. Nová sezóna bude obsahovať aj niekoľko nových príbehových oblúkov a zvratov.Obsadenie Kota Factory sezóna 2

Kota Factory sezóna 2 bude mať rovnaké obsadenie ako sezóna 1. V hlavných úlohách sú Mayur More ako Vaibhav, Jitendra Kumar ako Jeetu, Revathi Pillai ako Uma Ma'am, Alam Khan ako Iyer Sir, Ranjan Raj ako Balu a Ahsaas Channa ako Shivangi. Pribudnú aj noví herci, ktorí ešte neboli ohlásení.

Trailer na 2. sezónu Kota Factory

Dňa bol vydaný trailer na 2. sezónu Kota Factory 1. apríla 2021 publikovaný. Trailer ukazuje niektoré scény z novej sezóny, ukazujúce dobrodružstvá Vaibhava a Jeetua. Trailer tiež odhalil niekoľko nových postáv, ktoré sa objavia v novej sezóne. Trailer tiež odhalil niektoré nové príbehy a zvraty, ktoré sa objavia v novej sezóne.

Záver

The Kota Factory Season 2 bude pokračovaním prvej sezóny. Dátum vydania 2. sezóny Kota Factory je 11. apríla 2021 a čas vydania je o 12:00. Nová sezóna bude zverejnená na kanáli YouTube TVF. Trailer Kota Factory Season 2 bol vydaný 1. apríla 2021. Nová sezóna bude dostupná aj na iných platformách, ako sú Amazon Prime Video a MX Player.FAQ

  • Otázka: Kedy bude vydaná sezóna 2 Kota Factory?
    A: The Kota Factory Season 2 vyjde 11. apríla 2021 o 12:00.
  • Otázka: Kde bude Kota Factory sezóna 2 vydaná?
    A: Kota Factory sezóna 2 bude vydaná na kanáli YouTube TVF. Nová sezóna bude dostupná aj na iných platformách, ako sú Amazon Prime Video a MX Player.
  • Otázka: Kto sú hlavní herci Kota Factory Season 2?
    A: Die Hauptdarsteller der Kota Factory Staffel 2 s Mayur More ako Vaibhav, Jitendra Kumar ako Jeetu, Revathi Pillai ako Uma Ma'am, Alam Khan ako Iyer Sir, Ranjan Raj ako Balu a Ahsaas Channa ako Shivangi.

Platformy vydávania Kota Factory sezóny 2

plošina Dostupnosť
YouTube (TVF) Prístupný
Video Amazon Prime Prístupný
MX prehrávač Prístupný

Kota Factory Season 2 má byť jednou z najočakávanejších webových sérií roka. Pre viac informácií o dátumoch a časoch vydania Kota Factory Season 2 a najnovších informáciách o tejto populárnej webovej sérii čítajte ďalej tento článok od Hindu a tento článok z Indie dnes.