Kota Factory Season 2: dátum vydania, kde sa pozerať, trailer a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárna indická webová séria Továreň Kota oznámila druhú sezónu. Séria, produkovaná TVF a The Viral Fever, je jedným z najúspešnejších indických webových seriálov. V tomto článku sa dozviete viac o druhej sezóne série, vrátane dátumu vydania, miesta na pozeranie, traileru a ďalších.Denná výskumná činnosť

Obsah

  • Dátum vydania 2 sezóny Kota Factory
  • Kde sa pozerať na Kota Factory sezóna 2
  • Kota Factory Staffel 2 Trailer
  • Obsadenie Kota Factory 2. sezóny
  • Zápletka 2. sezóny továrne Kota
  • Často kladené otázky o 2. sezóne továrne Kota

Dátum vydania 2 sezóny Kota Factory

Druhá sezóna Továreň Kota vyjde 16. apríla 2021 na TVFPlay a MX Player. Séria vyjde aj na YouTube, no dátum zatiaľ nie je známy.

Kota Factory Season 2 vyjde čoskoro na Amazon Prime Video. Bude to pokračovanie prvej sezóny vydanej na streamovacej službe v apríli 2019. Dátum vydania druhej sezóny ešte nie je známy, no očakáva sa, že bude vydaná neskôr v roku 2021. Trailer na druhú sezónu ešte nebol zverejnený, no očakáva sa, že bude čoskoro zverejnený. Ak sa chcete dozvedieť viac o Kota Factory, môžete tiež Lies Solo Leveling 152 alebo Útok na Titan S4 E9 vyhliadka.

Kota Factory Staffel 2 Podrobnosti

Kde sa pozerať na Kota Factory sezóna 2

Druhá sezóna Továreň Kota bude vydaný na TVFPlay a MX Player. Vyjde aj na YouTube, no dátum zatiaľ nie je známy. Séria bude dostupná aj na iných platformách, ako sú Amazon Prime Video, Netflix a Hotstar.Kota Factory Staffel 2 Trailer

Trailer k druhej sezóne Továreň Kota bol vydaný 8. apríla 2021. Trailer ukazuje postavy série, ktoré sa pripravujú na nové dobrodružstvo. Trailer je dostupný na YouTube a ďalších platformách.

Obsadenie Kota Factory 2. sezóny

Obsadenie druhej sezóny Továreň Kota pozostáva z tých istých hercov ako v prvej sezóne. Hlavnými hercami sú Mayur More, Ranjan Raj, Jitendra Kumar, Alam Khan, Ahsaas Channa, Revathi Pillai a Abhishek Banerjee. V druhej sezóne sú predstavené aj niektoré nové postavy.

Zápletka 2. sezóny továrne Kota

Dej druhej sezóny Továreň Kota sa zameria na postavy pripravujúce sa na nové dobrodružstvo. Postavy sa vydajú na cestu za splnením svojich snov. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.Často kladené otázky o 2. sezóne továrne Kota

  • Kedy vyjde Kota Factory Season 2? Kota Factory Season 2 vyjde 16. apríla 2021 na TVFPlay a MX Player.
  • Kde sa pozerať na Kota Factory Season 2? Kota Factory Season 2 vyjde na TVFPlay a MX Player. Vyjde aj na YouTube, no dátum zatiaľ nie je známy. Séria bude dostupná aj na iných platformách, ako sú Amazon Prime Video, Netflix a Hotstar.
  • Kto je obsadený v 2. sezóne Kota Factory? Obsadenie Kota Factory 2 sezóny pozostáva z rovnakých hercov ako v prvej sezóne. Hlavnými hercami sú Mayur More, Ranjan Raj, Jitendra Kumar, Alam Khan, Ahsaas Channa, Revathi Pillai a Abhishek Banerjee. V druhej sezóne sú predstavené aj niektoré nové postavy.

Záver

Druhá sezóna Továreň Kota vyjde 16. apríla 2021 na TVFPlay a MX Player. Séria vyjde aj na YouTube, no dátum zatiaľ nie je známy. Obsadenie druhej sezóny pozostáva z tých istých hercov ako v prvej sezóne, ale predstavuje aj niekoľko nových postáv. Dej druhej sezóny sa zameria na postavy pripravujúce sa na nové dobrodružstvo. Trailer na 2. sezónu je dostupný na YouTube a ďalších platformách.

Viac informácií o druhej sezóne Továreň Kota pozri ďalej Vírusová horúčka , TVFPlay a MX prehrávač .