Svadba Kourtney Kardashian a Travisa Barkera: Khole a Kylie zdieľajú úžasné obrázky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kourtney Kardashian a Travis Barker oslávili svadbu 8. augusta 2020. Títo dvaja sa zasnúbili vo februári 2021 a svoju svadbu oslávili na malom súkromnom obrade. Khole a Kylie Kardashian zdieľali na Instagrame úžasné obrázky, na ktorých bola svadba a oslavy.

Svadba Kourtney Kardashian a Travisa Barkera bola splneným snom. Khole a Kylie Kardashian zdieľali úžasné obrázky zo svadby, ktoré odrážajú lásku a radosť medzi týmito dvoma pármi. Obrázky ukazujú, akí šťastní boli Kourtney a Travis v ich špeciálny deň. Bol to deň radosti a lásky, ktorý mohla rodina Kardashian-Jenner zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou. Ak sa chcete o svadbe dozvedieť viac, môžete tu informovať.Kourtney Kardashian a Travis Barker

Svadba

Kourtney a Travis oslávili svoju svadbu na malom súkromnom obrade. Svadba sa konala v záhrade v Palm Springs a odbavoval ju rodinný priateľ. Hosťami boli rodinní príslušníci a blízki priatelia. Khole a Kylie Kardashian sa zúčastnili a zdieľali úžasné obrázky na Instagrame.

Kourtney Kardashian a Travis Barker

Obrazky

Khole a Kylie zdieľali na Instagrame niekoľko obrázkov zobrazujúcich svadbu a oslavy. Obrázky ukazujú bozkávanie Kourtney a Travisa a hostí, ktorí sa zúčastňujú oslavy. Obrázky tiež ukazujú, že Kourtney a Travis spečatili svoje manželstvo zdieľaním pohára vína. Obrázky sú veľmi romantické a ukazujú lásku a šťastie tých dvoch.Reakcie

Fanúšikovia a priatelia rodiny si obrázky na Instagrame obľúbili a mnohí zablahoželali Kourtney a Travisovi k svadbe. Obrázky inšpirovali mnohých ľudí a boli radi, že Kourtney a Travis oslavovali svoju lásku. Obrázky sú dôkazom toho, že láska je pravdivá a nikdy by ste v ňu nemali prestať veriť.

Záver

Kourtney Kardashian a Travis Barker oslávili svadbu a Khole a Kylie Kardashian zdieľali úžasné obrázky na Instagrame. Obrázky ukazujú lásku a šťastie týchto dvoch a inšpirovali mnohých ľudí. Fanúšikom a rodinným priateľom sa obrázky páčili a zablahoželali Kourtney a Travisovi k ich svadbe. Je pekné vidieť, že láska je pravdivá a nikdy by ste v ňu nemali prestať veriť.

FAQ

  • Kde sa konala svadba? Svadba sa konala v záhrade v Palm Springs.
  • Kto odbavil svadbu? Svadbu odbavoval rodinný priateľ.
  • Kto zdieľal fotky na Instagrame? Khole a Kylie Kardashian zdieľali obrázky na Instagrame.
  • Ako na zábery reagovali fanúšikovia a priatelia rodiny? Fanúšikovia a priatelia rodiny si obrázky na Instagrame obľúbili a mnohí zablahoželali Kourtney a Travisovi k svadbe.

Tabuľka

názov úlohu
Kourtney Kardashian trať
Travis Barker ženích
Khloe Kardashian Hosť
Kylie Kardashian Hosť