Kourtney Kardashian nosí pred svadbou čierne minišaty a závoj

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kourtney Kardashian bola videná v čiernych minišatách a závoji deň pred svadbou s Travisom Barkerom. Osobnosť televíznej reality show a hudobník sa zosobášia v sobotu 17. apríla. Fanúšikovia boli nadšení, keď videli Kourtney v jej elegantnom oblečení. Zistite viac o jej oblečení a podrobnostiach o jej svadbe.

Kourtney Kardashian mala pred svadbou čierne minišaty a závoj. Vyzerala nádherne a žiarila radosťou. Jej šaty boli jedinečné a dokonale sa hodili na jej deň. Keď sa vydala na svadbu, pocítila pocit slobody a šťastia. Bol to deň, na ktorý nikdy nezabudne. Ak sa chcete dozvedieť viac o svadbe Kourtney, pozrite sa pacifická imdb a Podporovateľ Kráľovnej juhu an.Kourtney Kardashian

Outfit Kourtneys

Kourtney Kardashian bola videná v čiernych minišatách a závoji v piatok 16. apríla. Šaty mali hlboký výstrih a opasok, ktorý zvýrazňoval jej pás. Tiež mala na sebe čierne lodičky a čiernu kabelku. Jej závoj bol dlhý čierny závoj zakrývajúci jej tvár. Vyzerala nádherne a jej outfit bol dokonalou ukážkou jej svadby.

Kourtney Kardashian

Svadba

Kourtney Kardashian a Travis Barker sa budú brať v sobotu 17. apríla. Svadba sa bude konať na súkromnom pozemku v Kalifornii. Očakáva sa, že zoznam hostí bude malý, pretože obaja sa snažia zabezpečiť súlad s usmerneniami COVID-19. Očakáva sa tiež, že svadba bude veľmi intímna a osobná udalosť.Kourtneyho zásnubný prsteň

Kourtney Kardashian a Travis Barker oznámili svoje zasnúbenie vo februári 2021. Kourtney nosí obrovský diamantový prsteň, ktorý navrhol návrhár šperkov Michael Greene. Prsteň je 8 karátový diamantový prsteň osadený na pásiku z bieleho zlata. Prsteň je symbolom lásky a záväzku medzi nimi dvoma.

Svadobné šaty Kourtney

Svadobné šaty Kourtney ešte nie sú známe, no predpokladá sa, že pôjde o jedinečné a krásne šaty. Už si vyskúšala množstvo šiat a očakáva sa, že si oblečie šaty, ktoré odzrkadľujú jej osobný štýl a osobnosť. Očakáva sa tiež, že bude nosiť nejaké doplnky, ako sú šperky a topánky, aby dokončila svoj outfit.

Svadobná párty Kourtney

Kourtney Kardashian a Travis Barker usporiadajú po svadbe malú oslavu. Očakáva sa, že oslava bude veľmi intímna a osobná udalosť. Očakáva sa, že zoznam hostí bude malý, pretože obaja sa snažia zabezpečiť súlad s usmerneniami COVID-19. Očakáva sa tiež, že oslava bude veľmi romantickou a nezabudnuteľnou udalosťou.Záver

Kourtney Kardashian bola videná v čiernych minišatách a závoji deň pred svadbou s Travisom Barkerom. Jej outfit bol dokonalou predzvesťou jej svadby. Svadba sa bude konať v sobotu 17. apríla a očakáva sa, že zoznam hostí bude malý. Kourtney nosí obrovský diamantový prsteň, ktorý navrhol návrhár šperkov Michael Greene. Po svadbe usporiadajú títo dvaja malú oslavu. Očakáva sa, že oslava bude veľmi romantickou a nezabudnuteľnou udalosťou.

FAQ

  • Kedy sa Kourtney Kardashian vydá? Kourtney Kardashian a Travis Barker sa budú brať v sobotu 17. apríla.
  • Kde sa bude svadba konať? Svadba sa bude konať na súkromnom pozemku v Kalifornii.
  • Čo mala Kourtney na sebe deň pred svadbou? Kourtney mala na sebe čierne minišaty a dlhý čierny závoj.
  • Kto navrhol Kourtneyho zásnubný prsteň? Zásnubný prsteň Kourtney navrhol návrhár šperkov Michael Greene.
  • Čo si Kourtney oblečie na svadbu? Svadobné šaty Kourtney ešte nie sú známe, no predpokladá sa, že pôjde o jedinečné a krásne šaty.

Tabuľka

názov Dátum Poloha
Kourtney Kardashian a Travis Barker 17. apríla 2021 Kalifornia