Kristin Cavallari a Austen Kroll: Vzťah so žiarlivou Madison

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kristin Elizabeth Cavallari a Austen Kroll boli pár, ktorý sa spojil so Žiarlivou Madison. Vzťah medzi nimi bol krátky, ale intenzívny. V tomto článku sa pozrieme na vzťah medzi Kristin Cavallari, Austen Kroll a Jealous Madison a ako sa rozišli.Austen Kroll a Kristin Cavallari

Kto je Kristin Cavallari?

Kristin Cavallari je americká herečka, spisovateľka a podnikateľka. Najviac ju preslávila rola Lauren Conrad v reality show MTV Pláž Laguna: Skutočný Orange County . Objavila sa aj v iných reality šou ako napr Kopce a Tanec s hviezdami prispel. Cavallari je tiež úspešná podnikateľka a má svoj vlastný rad šperkov tzv Menej časté James .

Kristin Cavallari a Austen Kroll majú vzťah, ktorý prekvapil mnohých fanúšikov. Títo dvaja boli priateľmi už predtým, no nikto nečakal, že sa z nich stane pár. Vzťah má určité komplikácie, pretože Madison, ďalšia priateľka Austenovej, žiarli. Fanúšikovia sa môžu dozvedieť viac o vzťahu pri kontrole Netflix Easy Staffel 2 a Biskup NCIS 19. sezóny vyhliadka.

Austen Kroll a Kristin Cavallari

Kto je Austen Kroll?

Austen Kroll je americká televízna hviezda reality show, ktorá je najlepšie známa svojou úlohou v reality show Bravo Južný šarm . Je tiež úspešným sládkom a má vlastné pivo tzv Kolsch . Kroll je tiež vášnivým golfistom a súťažil na rôznych golfových turnajoch.Kto je Žiarlivá Madison?

Jealous Madison je americká speváčka a skladateľka. Známa je najmä vďaka singlu Crazy , ktorá sa umiestnila na 10. mieste v rebríčku Billboard Hot 100. Madison sa zúčastnila aj rôznych hudobných festivalov a je vášnivou surferkou.

Vzťah medzi Kristin Cavallari, Austen Kroll a Jealous Madison

Kristin Cavallari a Austen Kroll boli pár, ktorý sa spojil so Žiarlivou Madison. Pred rozchodom v apríli 2020 spolu chodili niekoľko mesiacov. Vzťah medzi nimi bol krátky, ale intenzívny. Často ich bolo vidieť spolu, ako spolu vychádzajú a podporujú sa na sociálnych sieťach.

Rozchod medzi Kristin Cavallari, Austen Kroll a Jealous Madison

Vzťah Kristin Cavallari, Austen Kroll a Jealous Madison sa skončil v apríli 2020. Povrávalo sa, že za rozchodom bola žiarlivosť a nedorozumenia medzi týmito tromi. Cavallari a Kroll sa odvtedy rozišli a Madison sa zamerala na svoju hudbu.Záver

Kristin Cavallari a Austen Kroll boli pár, ktorý sa spojil so Žiarlivou Madison. Vzťah medzi nimi bol krátky, ale intenzívny. Vzťah sa skončil v apríli 2020 kvôli žiarlivosti a nedorozumeniu. Cavallari a Kroll sa odvtedy rozišli a Madison sa zamerala na svoju hudbu.

FAQ

  • Kto je Kristin Cavallari? Kristin Cavallari je americká herečka, spisovateľka a podnikateľka. Najviac ju preslávila rola Lauren Conrad v reality show MTV Pláž Laguna: Skutočný Orange County .
  • Kto je Austen Kroll? Austen Kroll je americká televízna hviezda reality show, ktorá je najlepšie známa svojou úlohou v reality show Bravo Južný šarm .
  • Kto je Žiarlivá Madison? Jealous Madison je americká speváčka a skladateľka. Známa je najmä vďaka singlu Crazy , ktorá sa umiestnila na 10. mieste v rebríčku Billboard Hot 100.
  • Ako skončil vzťah Kristin Cavallari, Austen Kroll a žiarlivej Madison? Vzťah Kristin Cavallari, Austen Kroll a Jealous Madison sa skončil v apríli 2020 kvôli žiarlivosti a nedorozumeniu.

Tabuľka

názov Profesia najznámejšie dielo
Kristin Cavallari Herečka, spisovateľka, podnikateľka Pláž Laguna: Skutočný Orange County
Austen Kroll Hviezda televíznej reality, pivár, golfista Južný šarm
Žiarlivá Madison spevák, skladateľ Crazy

Kristin Cavallari, Austen Kroll a Žiarlivá Madison mali krátky, ale intenzívny vzťah. Hoci sa rozišli v apríli 2020, stále si ich budú pamätať ako trio. Pre viac informácií o Kristin Cavallari, Austen Kroll a Jealous Madison navštívte BravoTV , Menej časté James a Žiarlivá Madison .