Kurt Russell a syn Wyatt Russell v seriáli Apple TV

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kurt Russell a syn Wyatt Russell budú hrať v seriáli Apple TV 'Outer Banks.' Séria, ktorú produkovali Josh Pate, Jonas Pate a Shannon Burke, rozpráva príbeh o skupine tínedžerov, ktorí žijú na ostrove v Severnej Karolíne. Obaja herci budú hrať v seriáli ako otec a syn. Zistite viac o dvoch hercoch a seriáli.Kurt Russel

Kurt Russell

Kurt Russell je americký herec, ktorý sa objavil v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Známy je vďaka úlohám vo filmoch ako napr The Hateful Eight , Guardians of the Galaxy Vol. 2 a Dôkaz o úmrtí . Účinkoval aj v mnohých televíznych seriáloch, napr The Quest , Sedem veľkolepých a Akty X . Je otcom herečky Goldie Hawnovej.

Kurt Russell a syn Wyatt Russell budú hrať v seriáli Apple TV „Once Upon a Small Town“. Séria bude rozprávať o malom mestečku v Iowe obývanom skupinou priateľov a rodín. Títo dvaja budú hrať ako otec a syn, ktorí sa snažia napraviť svoj vzťah a zároveň sa vyrovnávajú so životnými výzvami. Očakáva sa, že séria príde na Apple TV+ na jeseň 2021. Kým čakáme na premiéru, môžete sa pozrieť aj na Pripravované filmy Dylana Sprousea a Sezóna správ z malého mesta 2 vyhliadka.

Kurt Russel

Wyatt Russell

Wyatt Russell je synom Kurta Russella a Goldie Hawnovej. Je to americký herec, ktorý sa objavil v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Známy je vďaka úlohám vo filmoch ako napr Domček 49 , Každý niečo chce!! a Vládca . Účinkoval aj v mnohých televíznych seriáloch, napr Zákon a poriadok: Jednotka pre špeciálne obete , Dobré miesto a Chodiaci mŕtvy .Séria Apple TV „Outer Banks“

Apple TV seriál „Outer Banks“ rozpráva príbeh o skupine tínedžerov, ktorí žijú na ostrove v Severnej Karolíne. Sériu produkujú Josh Pate, Jonas Pate a Shannon Burke a bude sa vysielať na Apple TV+. Kurt Russell a syn Wyatt Russell sa v seriáli objavia ako otec a syn. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať na Apple TV+ v lete 2020.

Kurt Russell a syn Wyatt Russell v seriáli Apple TV

Kurt Russell a syn Wyatt Russell budú hrať v seriáli Apple TV 'Outer Banks.' Kurt Russell sa predstaví v úlohe otca hlavnej postavy, zatiaľ čo Wyatt Russell sa predstaví v úlohe syna hlavnej postavy. Obaja herci budú hrať v seriáli ako otec a syn. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať na Apple TV+ v lete 2020.

Záver

Kurt Russell a syn Wyatt Russell budú hrať v seriáli Apple TV 'Outer Banks.' Séria, ktorú produkovali Josh Pate, Jonas Pate a Shannon Burke, rozpráva príbeh o skupine tínedžerov, ktorí žijú na ostrove v Severnej Karolíne. Obaja herci budú hrať v seriáli ako otec a syn. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať na Apple TV+ v lete 2020.FAQ

  • Kto sú Kurt Russell a Wyatt Russell?
    Kurt Russell je americký herec, ktorý sa objavil v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Je otcom herečky Goldie Hawnovej. Wyatt Russell je synom Kurta Russella a Goldie Hawnovej. Je to americký herec, ktorý sa objavil v mnohých filmoch a televíznych seriáloch.
  • Akú úlohu hrajú Kurt Russell a Wyatt Russell v seriáli Apple TV „Outer Banks“?
    Kurt Russell sa predstaví v úlohe otca hlavnej postavy, zatiaľ čo Wyatt Russell sa predstaví v úlohe syna hlavnej postavy.
  • Kedy sa bude vysielať séria Apple TV „Outer Banks“?
    Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať na Apple TV+ v lete 2020.

Ďalšie informácie

Viac informácií o Kurtovi Russellovi a synovi Wyattovi Russellovi a seriáli Apple TV „Outer Banks“ nájdete na nasledujúcich webových stránkach:

porovnávacia tabuľka

herec Film TV relácie
Kurt Russell The Hateful Eight , Guardians of the Galaxy Vol. 2 , Dôkaz o úmrtí The Quest , Sedem veľkolepých , Akty X
Wyatt Russell Domček 49 , Každý niečo chce!! , Vládca Zákon a poriadok: Jednotka pre špeciálne obete , Dobré miesto , Chodiaci mŕtvy

Kurt Russell a syn Wyatt Russell budú hrať v seriáli Apple TV 'Outer Banks.' Séria, ktorú produkovali Josh Pate, Jonas Pate a Shannon Burke, rozpráva príbeh o skupine tínedžerov, ktorí žijú na ostrove v Severnej Karolíne. Obaja herci budú hrať v seriáli ako otec a syn. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať na Apple TV+ v lete 2020.