Túžite si zahrať proti svetovým hviezdam Michaelovi van Gerwenovi, Petrovi Wrightovi, Vincentovi van den Voortovi a Waynovi Mardleovi na Prague Darts Masters 2018 – Winter Classic? Tak potom máte jedinečnú šancu.

Zostavu účastníkov jesennej exhibície je potrebné doplniť o zvyšné dve mená, ktoré vzídu z kvalifikácie, na ktorej sa môžete zúčastniť aj VY!

Hrať sa budú dva kvalifikačné turnaje a víťaz každého z nich sa stane priamym postupujúcim do pražskej Královky.

Kvalifikácia na Prague Darts Masters 2018 – Winter Classic je otvorená pre hráčov s českým a slovenským občianstvom, ktorí najneskôr v deň konania kvalifikácie dovŕšia 16 rokov. Pre účasť nie je nutné byť členom akejkoľvek šípkarskej asociácie.

Hracie miesto:

Restaurace Na Rozcestí
Hostovice 11
Hostovice – Pardubice 2

Termín a program:

Nedeľa 14. 10. 2018

09:00- 09:30 – prezentácia
09:30 – žreb
10:00 – začiatok turnaja

Hneď po skončení prvej kvalifikácie bude nasledovať druhá kvalifikácia

Hrací systém:

KO pavúk bez nasadzovania

Best of 9 (do 32 hráčov)
Best of 7 (do 64 hráčov)
Best of 5 (do 128 hráčov)

Úvodné zápasy kvalifikácie počítajú hráči, ktorí budú mať v 1. kole voľný žreb, poprípade budú hrať svoj zápas neskôr. V ďalšom priebehu turnaja už počíta nasledujúci zápas na rovnakom terči porazený hráč.

Dodržanie dress kódu sa nevyžaduje (čierne topánky, společenské nohavice, košela alebo tričko s golierom).

Vstupné:

250 Kč za jednu kvalifikáciu

DÔLEŽITÉ!!!!

Hráči sa musia prihlásiť vopred zaslaním emailu na korda@czechdarts.org a musia mať zaplatený štartovný poplatok!!!

Uzávierka prihlášok je v pondelok 8. 10. 2018. Štartovný poplatok musí byť pripísaný na účet 249953800/0300 najneskôr do stredy 10. 10. 2018. Do správy pre adresáta uveďte meno hráča, za ktorého je platba zaplatená.

Turnaj sa koná v termíne, kedy sa hrá PDC European Tour v nemeckom Göttingene. Ak by sa niektorému z českých alebo slovenských hráčov podarilo na tento turnaj postúpiť (stalo by sa tak po prvýkrát v histórii), potom by tento hráč obdržal nomináciu na exhibíciu a kvalifikácia by sa hrala iba o posledné voľné miesto.

Ďalšie informácie nájdete tiež na www.sipkyvpraze.cz

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.