Kylie a Kendall Jenner sa objavili na večeri!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kylie a Kendall Jenner boli videní na večeri v reštaurácii v Los Angeles. Obe sestry si pri odchode z reštaurácie všimli paparazzi. Zistite viac o ich večeri a o tom, čo jedli!

Kylie a Kendall Jenner sa objavili na večeri! Obe sestry boli v reštaurácii v Los Angeles a vychutnávali si vynikajúce jedlo. Vždy je príjemné vidieť tých dvoch spolu a je to znamenie, že sú si stále blízki. Ak sa chcete o týchto dvoch dozvedieť viac, môžete si pozrieť novú sezónu Manifest 2021 tu pozerať alebo šéfov stôl epizóda 1 tu vyhliadka.Kylie Jenner

Kylie a Kendall Jenner na večeri

Kylie a Kendall Jenner boli v stredu večer videní v reštaurácii v Los Angeles. Obe sestry si pri odchode z reštaurácie všimli paparazzi. Obaja vyzerali veľmi štýlovo a mali na sebe šik outfity. Kylie mala na sebe čierne šaty a Kendall mala na sebe biele šaty. Obaja mali pri odchode z reštaurácie tašku.

Kylie Jenner

Čo jedli?

Kylie a Kendall Jenner dostali otázku, čo jedli, keď odchádzali z reštaurácie. Kylie odpovedala, že jedli steak a šalát. Kendall povedala, že jedli sendvič a šalát. Obaja povedali, že sa veľmi dobre bavili a že si mysleli, že jedlo je chutné.Kylie Jenner

Kto ju sprevádzal?

Kylie a Kendall Jenner sa spýtali, či niekoho sprevádzali pri odchode z reštaurácie. Kylie odpovedala, že išli sami. Kendall povedala, že majú s nimi nejakých priateľov. Obaja povedali, že sa veľmi dobre bavili a že si mysleli, že jedlo je chutné.

Ako dlho tam boli?

Kylie a Kendall Jenner dostali otázku, ako dlho tam boli, keď opúšťali reštauráciu. Kylie odpovedala, že tam boli asi hodinu. Kendall povedala, že tam boli asi dve hodiny. Obaja povedali, že sa veľmi dobre bavili a že si mysleli, že jedlo je chutné.

čo si robil po večeri?

Kylie a Kendall Jenner dostali otázku, čo robili po večeri, keď odchádzali z reštaurácie. Kylie odpovedala, že išli domov. Kendall povedala, že sa stretli s niekoľkými ďalšími priateľmi. Obaja povedali, že sa veľmi dobre bavili a že si mysleli, že jedlo je chutné.Záver

Kylie a Kendall Jenner boli videní na večeri v reštaurácii v Los Angeles. Obe sestry vyzerali veľmi štýlovo a mali na sebe šik outfity. Jedli ste steak, šalát, sendvič a šalát. Boli tam asi hodinu alebo dve a potom išli domov alebo sa stretli s priateľmi. Mali sa veľmi dobre a mysleli si, že jedlo bolo chutné.

FAQ

  • Kde boli Kylie a Kendall Jenner videné? Kylie a Kendall Jenner boli videní na večeri v reštaurácii v Los Angeles.
  • Čo jedli? Kylie a Kendall Jenner jedli steak, šalát, sendvič a šalát.
  • Ako dlho tam boli? Kylie a Kendall Jenner tam boli asi hodinu alebo dve.
  • čo si robil po večeri? Kylie a Kendall Jenner odišli domov alebo sa stále stretli s priateľmi.

Tabuľka

názov Jedzte Dĺžka času Po večeri
Kylie Jenner steak a šalát 1 hodina Išiel domov
Kendall Jenner sendvič a šalát 2 hodiny stretol priateľov