Kyra Sedgwick a Elsie Fisher sa pridávajú k obsadeniu filmu Leto, v ktorom som sa zmenila na peknú

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kyra Sedgwick a Elsie Fisher sa pripájajú k obsadeniu filmu Leto, z ktorého som sa stala peknou, adaptácie najpredávanejšieho románu Jenny Han. Obe herečky si vo filmovom spracovaní zahrajú dôležité úlohy. Zistite viac o dvoch herečkách a najnovšom filmovom spracovaní knižného bestselleru Jenny Han.Kyra Sedgwick a Elsie Fisher

Kyra Sedgwicková

Kyra Sedgwick je ocenená herečka, ktorá sa najlepšie preslávila svojou úlohou v seriáli TNT The Closer. Objavila sa v mnohých filmoch a televíznych seriáloch, vrátane The Edge of Seventeen, The Game Plan a The Possession. Hrala aj v niekoľkých hrách vrátane The Exonerated a The Little Dog Laughed. Sedgwick sa predstaví v úlohe matky Susannah vo filme The Summer I Turned Pretty.

Kyra Sedgwick a Elsie Fisher sa pridávajú k obsadeniu filmu Leto, v ktorom som sa zmenila na peknú. Obe herečky budú hrať v pripravovanej sérii Netflix založenej na najpredávanejšom románe Jenny Han. Séria bude rozprávať príbeh o dospievaní sústredený okolo skupiny priateľov, ktorí sa každé leto stretávajú na pláži. Sedgwick a Fisher sa predstavia v úlohách matky a sestry Belly. Táto nová séria bude vítaným doplnkom k iným populárnym sériám Netflix, ako sú Odvážny dátum vydania Netflixu a rick and morty koniec byť.

Kyra Sedgwick a Elsie Fisher

Elsie Fisherová

Elsie Fisher je ctižiadostivá herečka, ktorá sa preslávila najmä rolou vo filme Eighth Grade. Objavila sa aj vo filmoch ako Despicable Me, The Addams Family a The Grinch. Fisher si zahrá postavu Susannah vo filme The Summer I Turned Pretty.Leto, z ktorého som sa stala peknou

The Summer I Turned Pretty je adaptovaná podľa bestselleru od Jenny Han. Film rozpráva príbeh Susannah, mladého dievčaťa, ktoré sa zamiluje do chlapca, keď trávi leto v dovolenkovom dome. Film produkuje Paramount Pictures a režírovať ho bude Brett Haley. Natáčanie sa má začať v lete 2021.

Záver

Kyra Sedgwick a Elsie Fisher sa pridávajú k obsadeniu filmu Leto, v ktorom som sa zmenila na peknú. Obe herečky si zahrajú vo filmovom spracovaní knižného bestselleru Jenny Han. Film produkuje Paramount Pictures a režírovať ho bude Brett Haley. Natáčanie sa má začať v lete 2021.

FAQ

  • Kto sú Kyra Sedgwick a Elsie Fisher?
    Kyra Sedgwick je ocenená herečka, ktorá sa najlepšie preslávila svojou úlohou v seriáli TNT The Closer. Elsie Fisher je ctižiadostivá herečka, ktorá sa preslávila najmä rolou vo filme Eighth Grade.
  • Aké úlohy budú hrať Kyra Sedgwick a Elsie Fisher vo filme The Summer I Turned Pretty?
    Kyra Sedgwick si zahrá matku Susannah vo filme The Summer I Turned Pretty. Elsie Fisher si zahrá Susannah vo filme The Summer I Turned Pretty.
  • Kedy sa začne natáčať The Summer I Turned Pretty?
    Film Summer I Turned Pretty by sa mal začať natáčať v lete 2021.

Tabuľka

názov úlohu
Kyra Sedgwicková matka Susannah
Elsie Fisherová Susannah

Diplom

Kyra Sedgwick a Elsie Fisher sa pridávajú k obsadeniu filmu Leto, v ktorom som sa zmenila na peknú. Obe herečky si zahrajú vo filmovom spracovaní knižného bestselleru Jenny Han. Film produkuje Paramount Pictures a režírovať ho bude Brett Haley. Natáčanie sa má začať v lete 2021.