La Brea Sezóna 2: Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Záhadná séria ihrisko potešil fanúšikov po celom svete. Prvá sezóna série vyšla v júli 2020 a potešila mnohých divákov. Teraz, keď bola oznámená druhá sezóna série, fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o zápletke a obsadení. V tomto článku sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o druhej sezóne ihrisko potreba vedieť.

La Brea Season 2 je vzrušujúcim pokračovaním prvej sezóny. Objaví sa množstvo nových postáv a udalostí, ktoré posunú dej dopredu. Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne La Brea, čítajte ďalej. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o 2. sezóne La Brea. Okrem toho tu máme aj odkazy na ďalšie zaujímavé články ako napr sezóna na sladké 2 a Filmy ako Firefly Lane .



La Brea Staffel 2

Obsah

 • Zápletka
 • povolanie
 • dátumy vydania
 • FAQ

Zápletka

Druhá sezóna ihrisko bude pokračovať v príbehu z prvej sezóny. Dej sa bude točiť okolo tajomnej čiernej diery v Los Angeles, ktorá požiera ľudí a zvieratá. Protagonisti série sa pokúsia uzavrieť čiernu dieru skôr, než napácha ďalšie škody. Dej tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej dopredu.

La Brea Staffel 2

povolanie

Obsadenie druhej sezóny ihrisko sa predstavia známe tváre. Hlavnými hercami seriálu sú Natalie Zea, Eoin Macken, Mark Duplass, Jon Beavers, Adrianna Mitchell a Natalie Alyn Lind. Pribudnú aj noví herci, ktorí ešte neboli ohlásení.



dátumy vydania

Druhá sezóna ihrisko očakávané vydanie v lete 2021. Presný dátum ešte nebol oznámený, no očakáva sa, že séria dorazí na NBC v júni alebo júli 2021.

FAQ

 • Kedy vyjde druhá sezóna La Brea?
  Očakáva sa, že druhá séria La Brea bude vydaná v lete 2021. Presný dátum ešte nebol oznámený, no očakáva sa, že séria dorazí na NBC v júni alebo júli 2021.
 • Kto sú hlavné postavy seriálu?
  Hlavnými hercami seriálu sú Natalie Zea, Eoin Macken, Mark Duplass, Jon Beavers, Adrianna Mitchell a Natalie Alyn Lind.
 • Aká je zápletka druhej sezóny?
  Druhá séria La Brea sa bude točiť okolo tajomnej čiernej diery v Los Angeles, ktorá požiera ľudí a zvieratá. Protagonisti série sa pokúsia uzavrieť čiernu dieru skôr, než napácha ďalšie škody.

Stručný prehľad dátumov vydania

séria dátum vydania
1 júla 2020
2 Leto 2021 (očakávané)

Druhá sezóna ihrisko sľubuje rozprávať vzrušujúci a tajomný príbeh. Fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o zápletke a hereckom obsadení. O dátumoch vydania a ďalších novinkách budeme naďalej informovať. Dovtedy sa môžete spoľahnúť NBC alebo IMDb informovať o seriáli.

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o druhej sezóne ihrisko zažiť. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.