Aktualizácia dátumu vydania 2. sezóny La Brea, obsadenie a všetko, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Záhadná séria ihrisko potešil fanúšikov po celom svete. Prvá sezóna série bola vydaná na NBC v júli 2020 a získala veľkú sledovanosť. Teraz všetci netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Tu je všetko, čo zatiaľ vieme o dátume vydania, obsadení a ďalších.

La Brea Season 2 príde na Netflix čoskoro. Máme všetky najnovšie informácie o dátume vydania, obsadení a ďalších. Seriál režírujú David Appelbaum, D.J. Caruso a Aaron Kaplan vyrábajú a rozprávajú príbeh o obrovskom ponore v Los Angeles, ktorý pohltí skupinu ľudí. Sezóna 2 predstaví množstvo nových postáv, vrátane Johna Zimmera ako super nabitého CEO a 6666, debutu Yellowstonskej sezóny 5. Nemôžeme sa dočkať, kedy sa o nových postavách dozvieme viac. John Zimmer Super napumpovaný a Kedy bude debutovať 6666 .La Brea Staffel 2

Dátum vydania druhej sezóny La Brea

Druhá sezóna ihrisko sa očakáva vysielanie na NBC v lete 2021. Do oznámenia oficiálneho dátumu vydania však uplynie ešte niekoľko mesiacov. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie.

La Brea Staffel 2

Obsadenie druhej sezóny La Brea

Obsadenie druhej sezóny ihrisko Očakáva sa, že bude rovnaký ako v prvej sezóne. V hlavných úlohách sú Natalie Zea, Eoin Macken, Jon Seda, Nicholas Gonzalez, Mark Steger, Laura San Giacomo, Ashley Zukerman a Rebecca Rittenhouse. Zatiaľ však nie je známe, či pribudnú aj nové postavy.Dej druhej sezóny La Brea

Dej druhej sezóny ihrisko je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že séria bude pokračovať v udalostiach prvej sezóny. Séria sleduje záhadnú udalosť, ktorá roztrhá rodinu v Los Angeles. Rodina sa musí vysporiadať s nezvyčajnou hrozbou, ktorá im navždy zmení život.

Trailer k druhej sezóne La Brea

Trailer k druhej sezóne ihrisko Zatiaľ nie je k dispozícii. O zverejnení traileru vás budeme informovať.

Kde pozerať La Brea Season 2?

Druhá sezóna ihrisko sa očakáva vysielanie na NBC v lete 2021. Zatiaľ však nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Hulu.Záver

Druhá sezóna ihrisko sa očakáva vysielanie na NBC v lete 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne. Zatiaľ však nie je známe, či pribudnú aj nové postavy. Trailer zatiaľ nie je k dispozícii. Zatiaľ však nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Hulu.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 2. sezóna La Brea?
    Očakáva sa, že druhá séria La Brea bude vysielaná na NBC v lete 2021.
  • Kto sú hlavní herci 2. sezóny La Brea?
    V 2. sezóne La Brea hrajú Natalie Zea, Eoin Macken, Jon Seda, Nicholas Gonzalez, Mark Steger, Laura San Giacomo, Ashley Zukerman a Rebecca Rittenhouse.
  • Kde pozerať La Brea Season 2?
    Očakáva sa, že druhá séria La Brea bude vysielaná na NBC v lete 2021. Zatiaľ však nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Hulu.

Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie
1 júla 2020 Natalie Zea, Eoin Macken, Jon Seda, Nicholas Gonzalez, Mark Steger, Laura San Giacomo, Ashley Zukerman a Rebecca Rittenhouse
2 leto 2021 Očakáva sa, že bude rovnaké obsadenie ako v prvej sérii

Druhá sezóna ihrisko sľubuje vzrušujúce dobrodružstvo. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Dovtedy si môžete pozrieť prvú sezónu na NBC.