Lego Masters sezóna 3: Každý fanúšik aktualizácie by mal vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tretia sezóna Lego Masters je tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia o nových súťažiacich, porote a vysielacích časoch. Tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o poslednej sezóne Lego Masters musíte vedieť, vrátane všetkých aktualizácií a noviniek.

Tretia sezóna Lego Masters je tu a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu sezónu. Moderátor Frank Lammers a jeho spoluhostiteľka Kat Graham prevedú tímy rôznymi výzvami. Tu sú všetky aktualizácie, ktoré potrebujete vedieť o novej sezóne, vrátane informácií o manželke Franka Lammera Frau Frank Lammers a nohy Kat Grahamovej Kat Graham Feet .Lego masters sezóna 3

Účastník

Najnovšia sezóna Lego Masters bude zahŕňať osem tímov z celého Nemecka. Každý tím pozostáva z dvoch účastníkov, ktorí sa navzájom podporujú, keď sa snažia stavať tie najkreatívnejšie a najinovatívnejšie výtvory Lego. Súťažiacich bude hodnotiť porota a víťazi budú vyhlásení na konci sezóny.

Lego masters sezóna 3

porota

Porota tretej sezóny Lego Masters pozostáva z troch členov. Moderátorom šou je známy nemecký herec a komik Kaya Yanar. Spoločnosť mu robí nemecká herečka a speváčka Palina Rojinski a nemecký dizajnér a odborník na Lego Christoph Bartneck. Porota vyhodnotí účastníkov a vyhlási víťazov štafety.vysielacie časy

Tretia sezóna Lego Masters bude od 11. apríla 2021 vysielať nemecká televízia ProSieben. Relácia sa vysiela každý štvrtok o 20:15. Relácia bude dostupná aj na streamovacej službe Joyn.

aktualizácie a novinky

Fanúšikovia z Lego Masters sa môžu tešiť na množstvo zaujímavých noviniek a noviniek. Prehliadka bude obsahovať niekoľko nových výziev a úloh, ktoré budú výzvou pre súťažiacich. Účastníkov podporia aj noví hostia.

víťaz

Na konci sezóny porotcovia vyhlásia víťazov výstavy. Víťazi získajú finančnú odmenu 10 000 eur a jedinečnú trofej Lego. Víťazi budú mať tiež možnosť zapojiť sa do medzinárodnej súťaže Lego.Záver

Tretia sezóna Lego Masters sľubuje vzrušujúcu a zábavnú show. Súťažiaci, porota a vysielacie časy sú už známe a fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo aktualít a noviniek. Zostaňte naladení na všetko o najnovšej sezóne Lego Masters zažiť.

FAQ

  • Kto sú účastníci tretej sezóny Lego Masters? V tretej sezóne Lego Masters sa predstaví osem tímov z celého Nemecka. Každý tím pozostáva z dvoch účastníkov.
  • Kto je porotou pre Lego Masters Season 3? Porotu 3. sezóny Lego Masters tvoria moderátorka Kaya Yanar, herečka Palina Rojinski a dizajnér Christoph Bartneck.
  • Kedy sa bude vysielať 3. séria Lego Masters? Tretia séria Lego Masters sa bude vysielať na nemeckom vysielači ProSieben od 11. apríla 2021.

Tabuľka

séria Účastník porota vysielacie časy
3 8 tímov z celého Nemecka Kaya Yanar, Palina Rojinski, Christoph Bartneck štvrtok, 20:15 na ProSieben

Viac informácií o tretej sezóne Lego Masters pozri Webová stránka ProSieben a na tom Streamovacia služba Joyn .