Lego Masters: Dátum vydania 3. sezóny, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tretia sezóna Lego Masters je konečne tu! Nová sezóna sľubuje niekoľko vzrušujúcich inovácií a niekoľko známych tvárí. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o novej sezóne, vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Lego Masters sezóna 3 sa bude vysielať na Fox 5. mája 2021. Prehliadku moderuje a produkuje Will Arnett. Porotu tvoria Amy Corbett, Jamie Berard a Marielle Heessels. Sezóna bude mať osem epizód, v ktorých budú dvojčlenné tímy súťažiť o zostavenie najlepších lego výtvorov. Víťazi získajú finančnú odmenu 100 000 dolárov. Ak sa chcete o predstavení dozvedieť viac, môžete Čas návratu do Loony a Dátum vysielania ďalšej epizódy NCIS vyhliadka.Lego masters sezóna 3

Dátum vydania tretej sezóny Lego Masters

Tretia sezóna Lego Masters odvysiela Fox vo štvrtok 4. marca 2021 o 20:00. Nová sezóna bude pozostávať z ôsmich epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Prehliadka bude dostupná aj na Hulu.

Lego masters sezóna 3

Obsadenie 3. sezóny Lego Masters

3. sezóna Lego Masters budú moderovať známi moderátori Will Arnett a Amy Corbett. Porotu tvoria Jamie Berard, ktorý pracuje ako dizajnový manažér v Lego, a Amy Corbett, skúsená dizajnérka Lego. Prehliadka privíta aj niekoľkých známych hostí, vrátane herečky Mayim Bialik, rappera Snoop Dogga a herca Terryho Crewsa.Lego masters sezóna 3

Príbeh 3. sezóny Lego Masters

V 3. sezóne r Lego Masters účastníci budú proti sebe súťažiť v rôznych výzvach. Aby vyhrali, musia preukázať svoju kreativitu a technické zručnosti. Účastníci budú tiež pracovať v tímoch na zostavovaní komplexných lego výtvorov. Na konci každej epizódy je vybraný víťaz, ktorý vyhrá 100 000 dolárov ako peňažnú odmenu.

Lego masters sezóna 3

Čo je nové v 3. sezóne Lego Masters

3. sezóna Lego Masters privíta nové výzvy a nových hostí. Prehliadka tiež predstaví niektoré nové techniky a nástroje, ktoré môžu súťažiaci použiť na vytváranie svojich výtvorov. Pre víťazov rôznych výziev budú k dispozícii aj nové ceny.

Lego masters sezóna 3

Časté otázky týkajúce sa 3. sezóny Lego Masters

  • Kedy sa bude vysielať 3. séria Lego Masters? Lego Masters sezóna 3 sa bude vysielať na Foxe vo štvrtok 4. marca 2021 o 20:00.
  • Kto sú moderátori 3. sezóny Lego Masters? 3. sezónu Lego Masters budú hostiť známi moderátori Will Arnett a Amy Corbett.
  • Ktorí hostia sa predstavia v 3. sezóne Lego Masters? Lego Masters sezóna 3 privíta niektorých známych hostí, vrátane herečky Mayim Bialik, rappera Snoop Dogga a herca Terryho Crewsa.
  • Aké ceny budú udelené v 3. sezóne Lego Masters? Na konci každej epizódy je vybraný víťaz, ktorý vyhrá 100 000 dolárov ako peňažnú odmenu.

Záver

3. sezóna Lego Masters sľubuje niekoľko vzrušujúcich inovácií a niekoľko známych tvárí. Prehliadka tiež predstaví niektoré nové techniky a nástroje, ktoré môžu súťažiaci použiť na vytváranie svojich výtvorov. Na konci každej epizódy je vybraný víťaz, ktorý vyhrá 100 000 dolárov ako peňažnú odmenu. Už sa nevieme dočkať novej sezóny!Zistite viac o 3. sezóne Lego Masters pozri ďalej Fox.com a hulu.com .