Letterkenny Sezóna 11 Každý detail, ktorý by ste mali vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kanadský komediálny seriál Letterkenny je jednou z najpopulárnejších a najúspešnejších relácií v krajine. Séria, ktorú napísali a produkovali Jared Keeso a Jacob Tierney, si získala obrovské množstvo fanúšikov a fanúšikovia sa tešia na novú 11. sezónu. V tomto článku sa dozviete všetko o novej 11. sezóne Letterkenny, vrátane hereckého obsadenia, ktorí naplánovali a vydali termíny.

Letterkenny sezóna 11 má byť obrovským hitom. Fanúšikovia sa môžu tešiť na pokračovanie príbehu, ktorý milujú. Nová sezóna bude obsahovať veľa nových postáv, nové príbehy a niekoľko prekvapení. Dozvieme sa viac o nových postavách a o tom, ako zapadajú do príbehu. Pribudnú aj nové príbehy, ktoré potešia fanúšikov. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac. Počas čakania na novú sezónu sa môžeme tešiť aj na ďalšie napínavé akcie, ako napr Kourtney Kardashian tehotná na Oscaroch a Expedícia X nová sezóna 2022 .Letterkenny sezóna 11

Obsadenie Letterkenny Sezóna 11

Herecké obsadenie 11. sezóny Letterkenny bude predstavovať mnoho známych tvárí. Jared Keeso sa vráti ako Wayne, vodca skupiny. K nemu sa pridávajú Nathan Dales ako Daryl, Michelle Mylett ako Katy, K. Trevor Wilson ako Squirrely Dan, Dylan Playfair ako Reilly a Andrew Herr ako Jonesy. V novej sezóne sa objaví aj niekoľko nových tvárí, medzi nimi Tyler Johnston ako Stewart, Alexander De Jordy ako Roald a Evany Rosen ako Tanis.

Letterkenny sezóna 11

Príbeh 11. sezóny Letterkenny

Dej 11. sezóny Letterkenny sa zameria na dobrodružstvá skupiny v malom mestečku Letterkenny. Skupina sa bude zaoberať rôznymi problémami a výzvami, keď sa bude snažiť vyrovnať sa s ich každodenným životom. Pribudnú aj nové postavy, ktoré sa pridajú k partii na ich dobrodružstvách.Dátumy vydania sezóny 11 Letterkenny

Dátumy vydania 11. sezóny Letterkenny ešte nie sú známe. Očakáva sa však, že nová sezóna bude vydaná na jar 2021 na CraveTV v Kanade a Hulu v USA. Očakáva sa, že nová sezóna bude dostupná aj na iných streamovacích platformách, ako sú Netflix a Amazon Prime Video.

Časté otázky o 11. sezóne Letterkenny

  • Kto hrá v 11. sezóne Letterkenny? Herecké obsadenie Letterkenny Season 11 predstaví mnoho známych tvárí vrátane Jareda Keesa ako Wayna, Nathana Dalesa ako Daryla, Michelle Mylett ako Katy, K. Trevora Wilsona ako Squirrely Dan, Dylana Playfaira ako Reillyho a Andrewa Herra ako Jonesyho. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Tylera Johnstona ako Stewarta, Alexandra De Jordyho ako Roalda a Evany Rosen ako Tanisa.
  • Kedy vyjde 11. séria Letterkenny? Dátumy vydania 11. sezóny Letterkenny ešte nie sú známe. Očakáva sa však, že nová sezóna bude vydaná na jar 2021 na CraveTV v Kanade a Hulu v USA.
  • Kde sa pozerať na Letterkenny sezónu 11? Očakáva sa, že nová sezóna bude dostupná na streamovacích platformách ako CraveTV v Kanade, Hulu v USA, Netflix a Amazon Prime Video.

Záver

V 11. sezóne Letterkenny sa predstaví mnoho známych tvárí a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv a dobrodružstiev. Dátumy vydania ešte nie sú známe, no očakáva sa, že nová sezóna bude dostupná na rôznych streamovacích platformách na jar 2021. Už sa nevieme dočkať novej sezóny!

Pre viac informácií o Letterkenny Season 11 navštívte CraveTV , Hulu a Netflix .