Letterkenny sezóna 11: kedy to príde? aktualizácie obsadenia

Aký Film Vidieť?
 

Letterkenny Season 11 je jednou z najočakávanejších komediálnych sérií. Fanúšikovia netrpezlivo čakajú na aktualizáciu vydania a aktualizácie obsadenia. Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne oznámenie o vydaní 11. sezóny Letterkenny, ale je pravdepodobné, že bude vydaná v blízkej budúcnosti. Na ďalšie informácie budeme naďalej čakať. Počas čakania na 11. sezónu Letterkenny môžete sledovať aj ďalšie populárne seriály, ako napríklad séria dôvery Netflix trust série netflix alebo Snowpiercer Season 2 HBO Snowpiercer Staffel 2 hbo vyhliadka.

ObsahKanadský komediálny seriál Letterkenny sa stala celosvetovým fenoménom. Séria založená na živote v malom mestečku Ontario si získala verných fanúšikov, ktorí sú nadšení z poslednej sezóny. V tomto článku sa pozrieme na aktualizácie obsadenia a očakávania pre novú sezónu.

Trailer na sezónu 11 Letterkenny

aktualizácie obsadenia

Obsadenie Letterkenny sa rokmi veľmi nezmenil. Jared Keeso, ktorý hrá hlavnú úlohu Wayna, je stále hviezdou šou. K nemu sa pripájajú Daryl od Nathana Dalea, Katy od Michelle Mylett, Squirrely Dan od K. Trevora Wilsona a Reilly od Dylana Playfair. V novej sezóne sa ukáže niekoľko nových tvárí, medzi ktoré patrí Tyler Johnston ako Stewart, Andrew Herr ako McMurray a Evany Rosen ako Rosie.

Kedy to príde?

Nová sezóna Letterkenny Očakáva sa, že sa bude vysielať na CraveTV v Kanade a Hulu v USA na jar 2021. Či sa nová sezóna bude vysielať aj v iných krajinách, zatiaľ nie je známe. Fanúšikovia však môžu sledovať oficiálne kanály sociálnych médií relácie, aby získali najnovšie informácie.Očakávania na novú sezónu

Nová sezóna Letterkenny Očakáva sa, že bude obsahovať viac rovnakých vtipných dialógov a svojráznych postáv, vďaka ktorým je show taká populárna. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sú nové postavy zavedené do dejovej línie a ako zapadnú do existujúcej skupiny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu smiechu a dobrodružstva.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde nová sezóna Letterkenny? A: Očakáva sa, že nová séria Letterkenny sa bude vysielať na CraveTV v Kanade a Hulu v USA na jar 2021.
  • Otázka: Kto sú nové postavy v novej sezóne? A: Novými postavami novej sezóny sú Tyler Johnston ako Stewart, Andrew Herr ako McMurray a Evany Rosen ako Rosie.
  • Otázka: Bude sa nová sezóna vysielať aj v iných krajinách? A: Či sa nová sezóna bude vysielať aj v iných krajinách, zatiaľ nie je známe. Fanúšikovia však môžu sledovať oficiálne kanály sociálnych médií relácie, aby získali najnovšie informácie.

povolanie

názov úlohu
Jared Keeso Wayne
Nathan Dales Daryl
Michelle Mylett Katy
K. Trevor Wilson Veverička Dan
Dylan Playfair Reilly
Tyler Johnston Stewart
Andrew Lord McMurray
Evany Rosen Rosie

Nová sezóna Letterkenny sľubuje niekoľko zaujímavých zmien a nových postáv. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu smiechu a dobrodružstva. Viac informácií o novej sezóne nájdete na CraveTV a Hulu .

Dúfame, že tento článok vám poskytne prehľad o novej sezóne Letterkenny dal. Ak máte ďalšie otázky k novej sezóne, neváhajte nás kontaktovať.