Dátum, čas a podrobnosti vydania Loki Episode 4

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Loki je jednou z najpopulárnejších sérií Marvel vydaných na Disney+. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú štvrtú epizódu, ktorá vyjde čoskoro. V tomto článku budeme hovoriť o dátume, čase vydania Loki Episode 4 a všetkých ďalších podrobnostiach.Loki

Obsah

 • Dátum vydania epizódy 4 Loki
 • Čas vydania Loki Episode 4
 • Viac podrobností o Loki Episode 4
 • Časté otázky o Loki Episode 4

Dátum vydania epizódy 4 Loki

Loki Episode 4 vyjde dňa štvrtok 10. júna 2021 vydané na Disney+. Štvrtá epizóda bude poslednou epizódou prvej série. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavé finále.

Loki epizóda 4 Všetky informácie

Čas vydania Loki Episode 4

Loki epizóda 4 bude okolo 00:00 miestneho času vydané na Disney+. Čas sa môže líšiť v závislosti od regiónu. Fanúšikovia by si preto pred vydaním mali skontrolovať čas vo svojom regióne.

Viac podrobností o Loki Episode 4

Loki Episode 4 bude mať dĺžku 50 minút mať. Epizódu režíruje Kate Herron a scenár napísal Michael Waldron. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce finále, ktoré má v zásobe veľa prekvapení.Časté otázky o Loki Episode 4

 • Kedy vyjde Loki Episode 4?
  Loki Episode 4 vyjde na Disney+ vo štvrtok 10. júna 2021.
 • Ako dlho trvá Loki Episode 4?
  Loki Episode 4 bude trvať 50 minút.
 • Kto režíruje Loki Episode 4?
  Loki Episode 4 režíruje Kate Herron.
 • Kto píše Loki Episode 4?
  Loki Episode 4 napísal Michael Waldron.

Tabuľka s podrobnosťami o Loki Episode 4

dátum vydania čas Dlhé inscenovanie Napíšte
štvrtok 10. júna 2021 00:00 miestneho času 50 minút Kate Herron Michael Waldron

Loki Episode 4 bude vzrušujúcim finále prvej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo prekvapení. Naďalej budeme informovať o najnovšom vývoji Loki Episode 4. Tu môžete sa zaregistrovať do Disney+ a sledovať najnovšiu epizódu.

Záver

Loki Episode 4 vyjde na Disney+ vo štvrtok 10. júna 2021. Čas vydania sa môže líšiť v závislosti od regiónu. Epizóda bude mať 50 minút a bude ju režírovať Kate Herron a scenár bude mať na starosti Michael Waldron. Vytvorili sme aj zoznam častých otázok súvisiacich s kľúčovými slovami. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce finále, ktoré má v zásobe veľa prekvapení.