Loki finále 1. sezóny: kto je skutočný zloduch? Dátum vydania 2. sezóny

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Loki je jednou z najpopulárnejších sérií Marvel dostupných na Disney+. Prvá sezóna sa skončila napínavým finále, ktoré odhalilo skutočného záporáka. V tomto článku sa pozrieme na to, kto je skutočný zloduch a kedy vyjde druhá sezóna.

Finále prvej sezóny Lokiho je tu a vyvoláva otázku: kto je skutočný zloduch? Odpoveď zatiaľ nie je známa, isté však je, že dôjde k prekvapeniam. Dátum vydania 2. sezóny ešte nie je známy, no je isté, že tam budú nejaké vzrušujúce momenty. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o príbehu dozvieme viac. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení Lokiho, čítajte ďalej rušný súkromný život alebo Firefly Lane Episode 9 Summary .Loki skutočný zloduch 1. sezóny

Kto je skutočný zloduch v Loki Sezóna 1?

Skutočným záporákom v Loki Season 1 je postava menom Mobius M. Mobius, ktorú hrá Owen Wilson. Mobius je agentom Time Variance Authority (TVA), organizácie zodpovednej za ochranu časových plánov. Hľadá Lokiho, aby mu zabránil v zmene časových plánov a spôsobení chaosu.

Loki zloduch 1. sezóny

Ako Mobius chytil Lokiho?

Mobius zajal Lokiho tak, že ho nalákal do pasce. Oklamal Lokiho, aby otvoril portál, ktorý ho prenesie do inej dimenzie. Tam ho zajal Mobius a prinútil ho pracovať pre TVA.Čo urobil Loki, aby porazil Mobiusa?

Loki porazil Mobiusa pomocou lsti. Oklamal Mobiusa, aby ho podcenil a potom otvoril portál na útek. Využil tiež niektoré zo svojich schopností, aby prekabátil a porazil Mobiusa.

Kedy vyjde Lokiho sezóna 2?

Očakáva sa, že druhá sezóna Loki bude vydaná v roku 2022. Presný dátum vydania ešte nebol oznámený, no očakáva sa, že to bude na jar alebo v lete 2022.

Čo môžeme očakávať od Lokiho v sezóne 2?

V Loki Season 2 môžeme očakávať, že Loki sa bude aj naďalej snažiť chrániť a kontrolovať svoju vlastnú časovú os. Môžeme tiež očakávať, že Mobius a TVA sa budú naďalej snažiť zastaviť Lokiho. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako Loki naloží so svojimi novými schopnosťami a ako ich využije na dosiahnutie svojich cieľov.Záver

Loki Season 1 má napínavé finále, kde bol odhalený skutočný záporák. Mobius M. Mobius je skutočný darebák, ktorý sa snaží zastaviť Lokiho. Očakáva sa, že Loki sezóna 2 príde v roku 2022 a môžeme očakávať, že Loki sa bude aj naďalej snažiť chrániť a kontrolovať svoju vlastnú časovú os.

FAQ

  • Kto je skutočným zloduchom v Loki 1. sezóne? Skutočným záporákom v Loki Season 1 je Mobius M. Mobius, ktorého hrá Owen Wilson.
  • Ako Mobius chytil Lokiho? Mobius zajal Lokiho tak, že ho nalákal do pasce a oklamal ho, aby otvoril portál, ktorý ho prenesie do inej dimenzie.
  • Čo urobil Loki, aby porazil Mobiusa? Loki porazil Mobiusa pomocou lsti a otvorením portálu na útek. Využil tiež niektoré zo svojich schopností, aby prekabátil a porazil Mobiusa.
  • Kedy vyjde Lokiho sezóna 2? Očakáva sa, že druhá sezóna Loki bude vydaná v roku 2022.
  • Čo môžeme očakávať od Lokiho v sezóne 2? V Loki Season 2 môžeme očakávať, že Loki sa bude aj naďalej snažiť chrániť a kontrolovať svoju vlastnú časovú os. Môžeme tiež očakávať, že Mobius a TVA sa budú naďalej snažiť zastaviť Lokiho.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 Dostupné na Disney+
sezóna 2 Pravdepodobne 2022

Loki je jednou z najpopulárnejších sérií Marvel dostupných na Disney+. Pozreli sme sa na to, kto je skutočným zloduchom v Loki 1. sezóne a kedy vyjde 2. sezóna. Môžeme očakávať, že Loki sa bude aj naďalej snažiť chrániť a kontrolovať svoju vlastnú časovú os. Pre viac informácií o Loki, navštívte marvel.com a Disney+ .