Loki Sezóna 2: Správy o dátume premiéry a aktualizácia zápletky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Lokiho, jednej z najpopulárnejších sérií Marvel, čoskoro príde na Disney+. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovšie podrobnosti o dátume premiéry a aktualizácii deja. V tomto článku sa pozrieme na najnovšie informácie o Loki Season 2 a vytvoríme zoznam častých otázok súvisiacich s kľúčovými slovami.Loki 2 sezóna potvrdená

dátum vydania

More Rozmanitosť Loki Season 2 bude mať premiéru na Disney+ 11. júna 2021. Séria bude pozostávať zo šiestich epizód, každá bude mať jednu hodinu. Prvá epizóda sa bude vysielať 11. júna a posledná epizóda bude odvysielaná 16. júla.

Fanúšikovia Marvel's Loki sa tešia na druhú sériu. O dátume premiéry a aktualizácii zápletky je veľa noviniek. Očakáva sa, že druhá sezóna vyjde v roku 2022. Očakáva sa, že séria bude obsahovať niekoľko prekvapivých zvratov a nových postáv. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavý vývoj. Budeme aj naďalej informovať o najnovšom vývoji Lokiho sezóny 2. Môžete sa dozvedieť aj o ďalších aktuálnych televíznych seriáloch ako napr Nadprirodzené zrušené alebo obnovené a prvotné uvoľnenie bozkávacej kabínky informovať.

Loki sezóna 2

Plot-Update

More The Hollywood Reporter Loki Season 2 bude príbehom o cestovaní v čase, kde Loki cestuje cez rôzne časové roviny. Pokúsi sa zmeniť históriu, no bude čeliť aj novej organizácii s názvom Time Variance Authority (TVA). TVA je organizácia zodpovedná za dohľad a kontrolu časových plánov. Loki sa tiež stretne s niekoľkými novými postavami, vrátane Mobiusa M. Mobiusa (Owen Wilson) a Ravonny Lexus Renslayer (Gugu Mbatha-Raw).povolanie

Tom Hiddleston si zopakuje rolu Lokiho a doplnia ho Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku a Richard E. Grant. Prítomné budú aj niektoré hosťujúce hviezdy vrátane Sasha Lane, Eugene Cordero, Erika Coleman a Gugu Mbatha-Raw.

Trailer

Prvý trailer na Lokiho sezónu 2 bol vydaný 11. mája 2021. Trailer ukazuje, ako Loki cestuje rôznymi časovými rovinami a konfrontuje TVA. Obsahuje aj niektoré nové postavy vrátane Mobiusa M. Mobiusa a Ravonny Lexus Renslayer.

často kladené otázky

 • Kedy bude mať Loki séria 2 premiéru na Disney+?
  Druhá sezóna Lokiho bude mať premiéru 11. júna 2021 na Disney+.
 • Koľko epizód bude mať Loki sezóna 2?
  Druhá séria Lokiho bude pozostávať zo šiestich epizód, každá bude mať jednu hodinu.
 • Kto bude hrať v Loki 2. sezóne?
  Tom Hiddleston si zopakuje rolu Lokiho a doplnia ho Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku a Richard E. Grant. Prítomné budú aj niektoré hosťujúce hviezdy vrátane Sasha Lane, Eugene Cordero, Erika Coleman a Gugu Mbatha-Raw.
 • Kedy bol vydaný prvý trailer na Lokiho sezónu 2?
  Prvý trailer na Lokiho sezónu 2 bol vydaný 11. mája 2021.

Záver

Druhá sezóna Lokiho bude mať čoskoro premiéru na Disney+. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovšie podrobnosti o dátume premiéry a aktualizácii deja. Zhrnuli sme niektoré z najnovších informácií o Loki Season 2, vrátane dátumu premiéry, aktualizácie deja, obsadenia a traileru. Vytvorili sme aj zoznam častých otázok súvisiacich s kľúčovými slovami. Ak sa chcete dozvedieť viac o Loki Season 2, navštívte Rozmanitosť a The Hollywood Reporter .