Loki Sezóna 2: Harmonogram streľby, dátum vydania a dej

Aký Film Vidieť?
 

Loki Season 2 bude pokračovaním Marvel série založenej na bohovi rovnakého mena. Plán natáčania, dátum vydania a zápletka ešte nie sú známe, no očakáva sa, že séria vyjde niekedy v roku 2021. Dej sa zameria na dobrodružstvá boha Lokiho, ktorý sa snaží pochopiť svoju minulosť a vytvoriť si budúcnosť. Očakáva sa, že séria bude obsahovať niekoľko zaujímavých zvratov a prekvapení, ktoré potešia fanúšikov. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na niekoľko zaujímavých postáv, ktoré sa v sérii objavia, ako napr Palm HunterxHunter a Povolanie potápačského klubu . Sme nadšení z pokračovania série Loki a nemôžeme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac o zápletke a postavách.

ObsahLoki je jednou z najpopulárnejších sérií Marvel dostupných na Disney+. Prvá sezóna bola vydaná v júni 2021 a získala veľkú sledovanosť. Teraz sa mnohí fanúšikovia pýtajú, kedy vyjde druhá sezóna a čo môžu očakávať. V tomto článku sa pozrieme na plánovaný plán natáčania, dátum vydania a zápletku Loki Season 2.

Detaily Lokiho sezóny 2

Odhadovaný harmonogram streľby

Očakávaný plán natáčania pre Loki Season 2 bol oznámený v apríli 2021. Natáčanie sa má začať v júni 2021 a očakáva sa, že bude trvať do konca roka 2021. Natáčanie bude prebiehať v Atlante v štáte Georgia. Očakáva sa, že natáčanie bude prebiehať za prísnych bezpečnostných opatrení, aby bola zaistená bezpečnosť hercov a štábu.

Loki sezóna 2

dátum vydania

Dátum vydania Loki Season 2 zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že séria vyjde na Disney+ na jar 2022. Je však možné, že dátum vydania sa posunie kvôli oneskoreniam pri natáčaní.Zápletka

Dej Lokiho 2. sezóny ešte nie je známy. Očakáva sa však, že séria bude pokračovať v rozprávaní príbehu boha praktických vtipov. Od Lokiho sa očakáva, že sa pokúsi pochopiť svoju minulosť a formovať svoju budúcnosť. Očakáva sa tiež, že séria bude pokračovať v príbehu Lokiho a jeho rodiny. Očakáva sa, že séria predstaví niekoľko nových postáv, ktoré budú Lokiho sprevádzať na jeho ceste.

povolanie

Obsadenie Lokiho 2. sezóny zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že Tom Hiddleston sa vráti ako Loki. Očakáva sa, že sa vrátia aj niektorí ďalší herci z prvej sezóny, vrátane Owena Wilsona, Gugu Mbatha-Raw a Sophie Di Martino.

FAQ

  • Kedy sa začne natáčať Loki 2. séria? Natáčanie 2. sezóny Lokiho je naplánované na začiatok júna 2021.
  • Kedy vyjde Lokiho sezóna 2? Očakáva sa, že Loki Season 2 vyjde na Disney+ na jar 2022.
  • Kto bude hviezdou Lokiho sezóny 2? Očakáva sa, že Tom Hiddleston sa vráti ako Loki. Očakáva sa aj návrat niektorých ďalších hercov z prvej sezóny.

Záver

Očakáva sa, že Loki Season 2 vyjde na Disney+ na jar 2022. Natáčanie sa má začať v júni 2021 a očakáva sa, že bude trvať do konca roka 2021. Dej série zatiaľ nie je známy, no očakáva sa, že séria bude pokračovať v rozprávaní príbehu boha žartíkov. Očakáva sa, že Tom Hiddleston sa vráti ako Loki a niektorí ďalší herci z prvej série sa tiež vrátia. Ak sa chcete dozvedieť viac o Loki Season 2, čítajte ďalej tento článok alebo tento článok .Tabuľka

séria Drehplan dátum vydania
1 január 2020 – apríl 2021 júna 2021
2 Jún 2021 – december 2021 jar 2022