Loki Trailer: Sylvie odhalená ako dieťa v TVA

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nové Loki Trailer odhaľuje Sylvie ako dieťa na TVA. Nový film od Marvelu rozpovie príbeh boha prefíkanosti a podvodu, ktorý sa zaoberá TVA. Dozviete sa o nových postavách a zápletke filmu.

Nový trailer pre Lokiho odhaľuje prekvapenie: Sylvie ako dieťa v TVA. Trailer ukazuje Sylvie, ako sa ako dieťa prechádza po budove TVA a víta niektorých agentov. Je to zaujímavý zvrat, ktorý pripravuje fanúšikov na budúce udalosti. Nemôžeme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac o Sylvie a jej úlohe v Lokim. Kým čakáme na vydanie Lokiho, môžete si pozrieť aj iné série ako napr Dátum návratu na čiernu listinu 2019 alebo Aggretsuko 4. sezóna v anglickom obsadení .Loki epizóda 5 a 6

Čo je TVA?

Time Variance Authority (TVA) je organizácia, ktorá existuje vo svete Marvel Comics. Je zodpovedná za monitorovanie a kontrolu časových plánov s cieľom zabezpečiť stabilný časový plán. TVA je organizácia riadená skupinou bytostí nazývaných „Varianty“, známych ako „dočasní policajti“.

Loki epizóda 3

Kto je Sylvie?

Sylvie je nová postava odhalená v Loki traileri. Je to dieťa, ktoré vyrastalo v TVA a je označované ako „Variant“. Je to veľmi talentovaná agentka schopná manipulovať a kontrolovať časové línie. Je veľmi dôležitou postavou vo filme a zohrá hlavnú úlohu pri odhaľovaní plánov TVA.Aká je zápletka filmu?

Film sa zameria na príbeh Lokiho, ktorý sa snaží vytvoriť si vlastnú časovú os. Ujme sa TVA a pokúsi sa vytvoriť vlastnú verziu príbehu. Film bude rozprávať aj príbeh Sylvie, ktorá sa snaží prekaziť plány TVA. Film bude tiež rozprávať príbeh Lokiho a jeho rodiny, keď sa pokúšajú vytvoriť svoju vlastnú verziu histórie.

Ako sa film skončí?

Ako sa film skončí, zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že Loki a Sylvie budú úspešní v prekazení plánov TVA a vytvorení vlastnej verzie príbehu. Očakáva sa tiež, že Loki a jeho rodina budú schopní vytvoriť svoju vlastnú verziu histórie a prekaziť plány TVA.

Záver

Nový Loki trailer odhaľuje Sylvie ako dieťa na TVA. Nový film od Marvelu rozpovie príbeh boha prefíkanosti a podvodu, ktorý sa zaoberá TVA. Film bude rozprávať aj príbeh Sylvie, ktorá sa snaží prekaziť plány TVA. Očakáva sa, že Loki a jeho rodina budú schopní vytvoriť svoju vlastnú verziu histórie a prekaziť plány TVA.súvisiace odkazy

FAQ

 • Čo je TVA?
  Time Variance Authority (TVA) je organizácia, ktorá existuje vo svete Marvel Comics. Je zodpovedná za monitorovanie a kontrolu časových plánov s cieľom zabezpečiť stabilný časový plán.
 • Kto je Sylvie?
  Sylvie je nová postava odhalená v Loki traileri. Je to dieťa, ktoré vyrastalo v TVA a je označované ako „Variant“. Je to veľmi talentovaná agentka schopná manipulovať a kontrolovať časové línie.
 • Aká je zápletka filmu?
  Film sa zameria na príbeh Lokiho, ktorý sa snaží vytvoriť si vlastnú časovú os. Ujme sa TVA a pokúsi sa vytvoriť vlastnú verziu príbehu. Film bude rozprávať aj príbeh Sylvie, ktorá sa snaží prekaziť plány TVA.
 • Ako sa film skončí?
  Ako sa film skončí, zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že Loki a Sylvie budú úspešní v prekazení plánov TVA a vytvorení vlastnej verzie príbehu.

Zhrnutie

Charakter úlohu
Loki Snaží sa vytvoriť si vlastnú časovú os
Sylvia Pokusy prekaziť plány TVA
Loki a jeho rodina Snaží sa vytvoriť vlastnú verziu histórie

Nový Loki trailer odhaľuje Sylvie ako dieťa na TVA. Nový film od Marvelu rozpovie príbeh boha prefíkanosti a podvodu, ktorý sa zaoberá TVA. Film bude rozprávať aj príbeh Sylvie, ktorá sa snaží prekaziť plány TVA. Očakáva sa, že Loki a jeho rodina budú schopní vytvoriť svoju vlastnú verziu histórie a prekaziť plány TVA.