Zoznam epizód 5. série Lucifera a všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

5. sezóna Lucifer je jednou z očakávaných sérií roku 2021. Séria založená na komikse DC má veľa fanúšikov po celom svete. V tomto článku sa dozviete všetko o 5. sezóne Lucifer vrátane zoznamu epizód, zápletky a obsadenia. Zistite viac o najnovšom vývoji v tejto sérii.

Lucifer sezóna 5 je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná na Netflixe v auguste 2021. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o novej sezóne, vrátane zoznamu epizód a obsadenia. Máme tiež niekoľko zaujímavých odkazov na ďalšie populárne seriály, ako je Gif ku Dňu matiek 2021 a Search party povolanie 2019 pridané, aby ste si to mohli pozrieť.Lucifer sezóna 5

Obsah

 • Zoznam epizód 5. série Lucifera
 • Dej 5. sezóny Lucifera
 • Obsadenie Lucifera 5. sezóny
 • Najnovší vývoj v sezóne 5 Lucifera
 • Časté otázky týkajúce sa Lucifera 5. sezóny

Zoznam epizód 5. série Lucifera

5. sezóna Lucifer bude pozostávať zo 16 epizód. Zoznam epizód 5. série Lucifer je nasledujúca:

Lucifer sezóna 5
Dôsledok titul
1 Nový začiatok
2 Diabol je párty zviera
3 Diabol!
4 Pre kura to nikdy nekončí dobre
5 detektív Amenadiel
6 BluBallz
7 Náš Mojo
8 Upozornenie na spoiler
9 Rodinná večera
10 Bloody Celestial Karaoke Jam
jedenásť Odpočívajúca diabolská tvár
12 Daniel Espinoza: Nahý a vystrašený
13 Trochu neškodné prenasledovanie
14 Nič netrvá večne
pätnásť Naozaj sa to takto skončí?!
16 Šanca na šťastný koniec

Dej 5. sezóny Lucifera

5. sezóna Lucifer bude pokračovať v príbehu Lucifera Morningstara a jeho brata Amenadiela. Títo dvaja sa pokúsia napraviť svoj vzťah a zároveň sa vyrovnať s dôsledkami svojich činov. 5. sezóna bude tiež pokračovať v príbehu Chloe Decker a jej dcéry Trixie. Títo dvaja sa budú snažiť posilniť svoj vzťah a zároveň sa vyrovnať s dôsledkami svojich činov.Obsadenie Lucifera 5. sezóny

5. sezóna Lucifer bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Tom Ellis sa vráti ako Lucifer Morningstar, Lauren German ako Chloe Decker, D.B. Woodside ako Amenadiel, Lesley-Ann Brandt ako Mazikeen, Kevin Alejandro ako Dan Espinoza, Aimee Garcia ako Ella Lopez a Rachael Harris ako Linda Martin.

Najnovší vývoj v sezóne 5 Lucifera

5. sezóna Lucifer Očakáva sa, že vyjde na Netflix v auguste 2021. Natáčanie 5. sezóny sa začalo v januári 2021. Bolo tiež potvrdené, že 5. sezóna bude poslednou sezónou série. Tvorcovia série tiež potvrdili, že 5. sezóna bude obsahovať niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv.

Časté otázky týkajúce sa Lucifera 5. sezóny

 • Kedy vyjde 5. séria Lucifera?
  5. sezóna Lucifer Očakáva sa, že vyjde na Netflix v auguste 2021.
 • Kto bude hrať v 5. sérii Lucifer?
  5. sezóna Lucifer bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Tom Ellis sa vráti ako Lucifer Morningstar, Lauren German ako Chloe Decker, D.B. Woodside ako Amenadiel, Lesley-Ann Brandt ako Mazikeen, Kevin Alejandro ako Dan Espinoza, Aimee Garcia ako Ella Lopez a Rachael Harris ako Linda Martin.
 • Bude Lucifer sezóna 5 poslednou sezónou?
  Áno, piata sezóna Lucifer bude posledná sezóna série.

5. sezóna Lucifer sľubuje vzrušujúcu a zábavnú sezónu. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme nové epizódy. Ak sa chcete dozvedieť viac o 5. sezóne Lucifer učiť sa, navštevovať Netflix alebo IMDb .Na záver môžeme povedať, že 5. sezóna r Lucifer je jednou z očakávaných sérií roku 2021. Séria založená na komikse DC má veľa fanúšikov po celom svete. V tomto článku nájdete všetko o piatej sezóne Lucifer vrátane zoznamu epizód, zápletky a obsadenia. Dozvedeli sme sa aj o najnovšom vývoji série. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme nové epizódy.