Lucifer sezóna 6: dátum vydania, trailer, dej a obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Šiesta a posledná sezóna Lucifera je konečne tu! Fanúšikovia série čakali na nové epizódy mesiace a teraz konečne prišiel ten čas. V tomto článku sa dozviete viac o dátume vydania 6. sezóny Lucifera, traileri, zápletke a detailoch obsadenia.

Lucifer Season 6 bude poslednou sezónou populárnej série Netflix. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, trailer a zápletku. Herecké obsadenie seriálu bude zahŕňať aj niektoré známe tváre. Fanúšikovia sa môžu tešiť na opätovné stretnutie s Rosamund Pike ako Marla Grayson Veľmi mi na tom záleží je na hovno a nejaké nové tváre 30 spoilerov na mince buď šťastný. Dej 6. sezóny sa zameria na posledný boj medzi Luciferom a Bohom. Fanúšikovia sa môžu tešiť na prekvapivé zvraty a epický záver série.Lucifer osud 7. sezóny

Dátum publikácie

Lucifer Season 6 vyjde na Netflixe 21. mája 2021. Na nové epizódy sa môžu fanúšikovia tešiť už čoskoro.

Trailer

Oficiálny trailer na Lucifer sezónu 6 bol vydaný 8. apríla 2021. Trailer dáva predzvesť nových epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce momenty.Zápletka

Lucifer sezóna 6 bude jej poslednou a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich momentov. Dej sa bude točiť okolo vzťahu Lucifera a Chloe a dôjde k prekvapivým zvratom. Chýbať nebude ani stretnutie so starými priateľmi.

detaily obsadenia

Lucifer Season 6 hrá Tom Ellis ako Lucifer Morningstar, Lauren German ako Chloe Decker, D.B. Woodside ako Amenadiel, Lesley-Ann Brandt ako Mazikeen, Kevin Alejandro ako Dan Espinoza, Rachael Harris ako Linda Martin a Aimee Garcia ako Ella Lopez.

Záver

Šiesta a posledná séria Lucifera vyjde na Netflixe 21. mája 2021. Oficiálny trailer dáva ochutnávku z nových epizód a dej sa bude točiť okolo vzťahu Lucifera a Chloe. Známe sú aj herecké detaily a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce momenty.FAQ

  • Kedy vyjde 6. séria Lucifera? Lucifer Season 6 vyjde na Netflixe 21. mája 2021.
  • Kto hrá hlavnú úlohu v šiestej sérii Lucifer? Lucifer Season 6 hrá Tom Ellis ako Lucifer Morningstar, Lauren German ako Chloe Decker, D.B. Woodside ako Amenadiel, Lesley-Ann Brandt ako Mazikeen, Kevin Alejandro ako Dan Espinoza, Rachael Harris ako Linda Martin a Aimee Garcia ako Ella Lopez.
  • Aký bude dej šiestej sezóny Lucifera? Dej sa bude točiť okolo vzťahu Lucifera a Chloe a dôjde k prekvapivým zvratom.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 6 21. máj 2021

Šiesta a posledná séria Lucifera vyjde na Netflixe 21. mája 2021. Pre viac informácií o Lucifer Season 6 navštívte Netflix a IMDb .