Madagascar: A Little Wild 8. sezóna – dátum vydania, postava a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ôsma sezóna Madagaskar: Malá divočina je jedným z najočakávanejších animovaných seriálov roka. Séria založená na populárnych Madagaskar - Film založený na dobrodružstvách Alexa, Martyho, Melmana a Glorie, štyroch priateľov, ktorí uviazli na ostrove. V tomto článku sa dozviete viac o ôsmej sezóne Madagaskar: Malá divočina vrátane dátumu vydania, postavy a ďalších. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.Madagaskar: Malý divoký Staffel 8

Dátum vydania 8. sezóny Madagascar: A Little Wild

Ôsma sezóna Madagaskar: Malá divočina Očakáva sa, že bude vydaný na streamovacej službe Hulu v lete 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, očakáva sa, že séria vyjde v júni alebo júli 2021. Hneď ako bude známy presný dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Madagascar: A Little Wild Season 8 je animované dobrodružstvo odohrávajúce sa na ostrove Madagaskar. Séria sleduje dobrodružstvá štyroch priateľov, ktorí sa snažia zachrániť svoju vlasť. Séria je produkovaná spoločnosťou DreamWorks Animation a je pokračovaním úspešnej madagaskarskej filmovej série. Dátum vydania 8. sezóny ešte nie je známy, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Postavami seriálu sú Alex, Marty, Melman a Gloria, ktorí sa všetci snažia zachrániť svoju vlasť. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o dobrodružstvách štyroch priateľov. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších populárnych sériách, čítajte ďalej Kde sa bude natáčať Yellowstone v roku 2021? alebo volaj ma mačka .

Madagaskar: Malý divoký Staffel 8

Postavy 8. sezóny Madagascar: A Little Wild

Ôsma sezóna Madagaskar: Malá divočina predstaví veľa známych postáv z predchádzajúcich sezón. Alex, Marty, Melman a Gloria sa vrátia za ďalšími dobrodružstvami. Okrem toho sa predstaví mnoho nových postáv, vrátane nového priateľa pre Alexa, nového protivníka pre Martyho a nového učiteľa pre Melmana a Gloriu. Objaví sa aj niekoľko nových zvieracích postáv, ktoré obohatia sériu.Madagaskar: Malý divoký Staffel 8

Čo zatiaľ vieme o Madagascar: A Little Wild sezóna 8

Ôsma sezóna Madagaskar: Malá divočina prinesie štyrom kamarátom veľa nových dobrodružstiev. Séria sa zameria na priateľstvo štyroch priateľov pri prekonávaní nových výziev. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia sériu. Séria tiež odhalí niektoré nové miesta a krajiny, ktoré môžu štyria priatelia preskúmať.

Ako sledovať 8. sériu Madagascar: A Little Wild

Ôsma sezóna Madagaskar: Malá divočina Očakáva sa, že bude vydaný na streamovacej službe Hulu v lete 2021. Hulu je platená streamovacia služba, ktorá ponúka množstvo filmov, televíznych relácií a originálnych seriálov. Hulu je k dispozícii na rôznych zariadeniach vrátane inteligentných televízorov, smartfónov, tabletov a ďalších. Môžete si tiež zakúpiť predplatné Hulu a získať prístup k 8. sezóne Madagaskar: Malá divočina získať.

Často kladené otázky Madagaskar: Malá divočina 8. sezóny

  • Kedy vyjde 8. séria Madagascar: A Little Wild? Ôsma sezóna Madagaskar: Malá divočina Očakáva sa, že bude vydaný na streamovacej službe Hulu v lete 2021.
  • Kto sú postavy 8. sezóny Madagascar: A Little Wild? Ôsma sezóna Madagaskar: Malá divočina predstaví veľa známych postáv z predchádzajúcich sezón. Alex, Marty, Melman a Gloria sa vrátia za ďalšími dobrodružstvami. Okrem toho sa predstaví mnoho nových postáv, vrátane nového priateľa pre Alexa, nového protivníka pre Martyho a nového učiteľa pre Melmana a Gloriu.
  • Kde sa pozerať na Madagascar: A Little Wild sezónu 8? Ôsma sezóna Madagaskar: Malá divočina Očakáva sa, že bude vydaný na streamovacej službe Hulu v lete 2021. Ak chcete získať prístup k 8. sezóne, môžete si zakúpiť predplatné Hulu Madagaskar: Malá divočina získať.

Záver

Ôsma sezóna Madagaskar: Malá divočina prinesie štyrom kamarátom veľa nových dobrodružstiev. Očakáva sa, že séria bude vydaná na streamovacej službe Hulu v lete 2021. Bude tu veľa známych postáv vrátane Alexa, Martyho, Melmana a Glorie, ako aj niekoľko nových postáv. Odhalí tiež niektoré nové miesta a krajiny, ktoré štyria priatelia preskúmajú. Ak sa chcete dozvedieť viac o ôsmej sezóne Madagaskar: Malá divočina Ak chcete vedieť viac, môžete si zakúpiť predplatné Hulu a získať prístup k sérii.Viac informácií o sezóne 8 Madagaskar: Malá divočina pozri ďalej Hulu , IMDb a Zhnité paradajky .