Madame Web odhalený - všetko, čo vieme!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dátum vydania Madame Web, novej postavy Marvelu, bol konečne odhalený! Fanúšikovia Marvel Comics sa môžu už čoskoro tešiť na novú postavu, ktorá príde do obchodov s komiksami. V tomto článku zhrnieme všetko, čo o Madame Web zatiaľ vieme, vrátane dátumu vydania a zoznamu často kladených otázok.

Dátum vydania Madame Web odhalený! Nová séria Marvel vyjde na Disney+ 7. novembra 2019. Sériu produkujú tvorcovia filmov o Spider-Manovi Amy Pascal a Christina Hodson a bude rozprávať príbeh Madame Web. V sérii sa objavia aj niektoré známe tváre z Marvel Universe, vrátane Rubiny Dilaik-Bikini a Sam Richardson Moberly Mo. Tešíme sa, čo nová séria prinesie! Rubina Dilaik-Bikini , sam richardson moberly mo .Pani Netzová

Obsah

  • Kto je Madame Web?
  • Dátum vydania Madame Web
  • Čo zatiaľ vieme o Madame Web
  • Často kladené otázky z webu Madame

Kto je Madame Web?

Madame Web je nová postava, ktorá sa objavuje v Marvel Comics. Je to silný mutant so schopnosťou predvídať budúcnosť. Je jedným z najstarších mutantov, ktorí sa kedy objavili v komiksoch a bude slúžiť ako mentorka pre ostatných mutantov.

Pani Netzová

Dátum vydania Madame Web

Dátum vydania Madame Web bol stanovený na 15. apríla 2021 oznámil. Postava bude dostupná v obchodoch s komiksami a fanúšikovia sa môžu čoskoro tešiť na novú postavu, ktorá príde do komiksov.Čo zatiaľ vieme o Madame Web

Madame Web je silný mutant so schopnosťou vidieť budúcnosť. Je jedným z najstarších mutantov, ktorí sa kedy objavili v komiksoch a bude slúžiť ako mentorka pre ostatných mutantov. Je tiež považovaná za jedného z najmocnejších mutantov v komiksoch. Má schopnosť vidieť budúcnosť a môže pomôcť iným mutantom dosiahnuť ich ciele.

Často kladené otázky z webu Madame

  • Kedy vyjde Madame Web? Madame Web bude k dispozícii v obchodoch s komiksami 15. apríla 2021.
  • Aké sú schopnosti Madame Web? Madame Web je silný mutant so schopnosťou vidieť budúcnosť.
  • Bude Madame Web slúžiť ako mentor pre iných mutantov? Áno, Madame Web bude slúžiť ako mentor pre ostatných mutantov.

Záver

Dátum vydania Madame Web, novej postavy Marvelu, bol konečne odhalený! Fanúšikovia Marvel Comics sa môžu už čoskoro tešiť na novú postavu, ktorá príde do obchodov s komiksami. V tomto článku sme zhrnuli všetko, čo o Madame Web zatiaľ vieme, vrátane dátumu vydania a zoznamu často kladených otázok. Viac informácií o Madame Web nájdete na marvel.com a cbr.com .

Tabuľka

názov dátum vydania schopnosti
Pani Webová 15. apríla 2021 predvídať budúcnosť