Maid Season 2: Blíži sa ďalšia sezóna?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

(60 znakov) „Dozviete sa o druhej sezóne japonskej anime série „Maid“ a či bude ďalšia sezóna. Prečítajte si viac tu!' (120 znakov) „Maid sezóna 2, anime seriál, ďalšia sezóna, informácie“

Japonský anime seriál Slúžka má veľkú sledovanosť po celom svete. Séria je o skupine dievčat, ktoré pracujú ako chyžné. Mnohí fanúšikovia sú zvedaví, či bude ďalšia sezóna série. V tomto článku sa pozrieme na druhú sezónu série a zistíme, či bude aj ďalšia sezóna.Služobná sezóna 2

Informácie o 2. sezóne chyžnej

Druhá sezóna série Slúžka bol vydaný v apríli 2020. Seriál produkovalo japonské animačné štúdio Production I.G a režíroval ho režisér Masahiko Ohta. Sériu napísala japonská autorka Mari Okada. Séria sa vysielala v Japonsku na kanáli MX v Tokiu.

Druhá sezóna Maid zožala obrovský úspech a fanúšikovia sú zvedaví, či bude ďalšia sezóna. Odpoveď je áno, no zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná tretia sezóna. Existujú však náznaky, že tretia sezóna by mohla prísť čoskoro. Fanúšikovia by sa určite mali tešiť na ďalšie aktualizácie v 3. sezóne. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších aktuálnych sériách, prečítajte si o tom Britannia dátum vydania sezóny 2 a Ghost of Tsushima - Legend PC .

Info o 2. sezóne

Dej druhej sezóny

Druhá sezóna série Slúžka pokračuje v dejovej línii prvej sezóny. Dej sa točí okolo dievčat, ktoré pracujú ako chyžné. Dievčatá sa musia vysporiadať s problémami, s ktorými sa stretávajú v každodennom živote. Potrebujú sa tiež naučiť, ako vychádzať s inými ľuďmi a ako sa správať v ťažkých situáciách.Blíži sa ďalšia sezóna?

Stále nie je oficiálne potvrdené, či bude ďalšia sezóna série Slúžka dá. Hovorí sa však, že sa pripravuje tretia séria. Zatiaľ však nie je známe, kedy vyjde tretia séria. Na zverejnenie ďalších informácií si teda budeme musieť počkať.

Záver

Druhá sezóna japonskej anime série Slúžka bol vydaný v apríli 2020. Dej sa točí okolo skupiny dievčat, ktoré pracujú ako chyžné. Zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude ďalšia sezóna série. Hovorí sa však, že sa pripravuje tretia séria. Na zverejnenie ďalších informácií si teda budeme musieť počkať.

FAQ

  • Kedy vyšla Maid Season 2?
    Druhá sezóna Maid bola vydaná v apríli 2020.
  • Bude ďalšia sezóna Maid?
    Zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude ďalšia sezóna Maid. Hovorí sa však, že sa pripravuje tretia séria.
  • Kto produkoval sériu Maid?
    Séria Maid bola produkovaná japonským animačným štúdiom Production I.G.

dátumy vydania

séria dátum vydania
sezóna 1 apríla 2019
sezóna 2 apríla 2020

Ťažko povedať, či bude ďalšia sezóna série Slúžka dá. Na zverejnenie ďalších informácií si budeme musieť počkať. Ak sa chcete dozvedieť viac o seriáli, odporúčame vám tento článok a táto strana čítať.Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o druhej sezóne japonskej anime série Slúžka zistiť a či bude ďalšia sezóna. Ďakujem za čítanie!