Manifest Season 4: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria NBC Manifest potešil fanúšikov po celom svete. Séria je o lietadle, ktoré sa objaví po záhadnom zmiznutí po piatich rokoch. Pasažieri a posádka sa musia vysporiadať s následkami zmiznutia a zistiť, čo sa stalo za tých päť rokov. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú štvrtú sériu, ktorá sa bude vysielať na NBC na jeseň 2021. Zistite všetko, čo potrebujete vedieť o najnovších aktualizáciách Manifest 4. sezóna potrebuje vedieť.

Manifest Season 4 je konečne tu! Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a vzrušujúcu cestu svetom Manifest. Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť, sú tu. Zozbierali sme všetky informácie o nových postavách, zápletke a nových epizódach. Pozreli sme sa aj na ďalšie populárne predstavenia, napr Panchayat sezóna 2 v USA a Obsadenie filmu Carter hodený. Takže zostaňte naladení na všetko o najnovšej sezóne Manifest!Manifest sezóna 4

povolanie

Obsadenie Manifest Očakáva sa, že v 4. sezóne sa predstaví známe herecké obsadenie vrátane Melissy Roxburgh, Josha Dallasa, Atheny Karkanis, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina a Parveen Kaur. Objavia sa aj niektoré nové tváre, vrátane herečky Holly Taylor, ktorá bola predstavená ako nová postava v tretej sezóne. Prítomné budú aj niektoré hosťujúce hviezdy, vrátane herečky Yvette Nicole Brownovej, ktorá mala opakujúcu sa úlohu v tretej sezóne.

Manifest sezóna 4

Zápletka

Zápletka o Manifest 4. sezóna sa zameria na záhadné udalosti, ktoré sa odohrali počas piatich rokov zmiznutia. Cestujúci a posádka sa pokúsia pochopiť udalosti a zistiť, čo sa stalo počas piatich rokov. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Fanúšikovia budú musieť odhaliť aj niekoľko nových záhad.dátumy vydania

Štvrtá sezóna Manifest sa očakáva vysielanie na NBC na jeseň 2021. Vyjde aj DVD, no presný dátum zatiaľ nie je známy. K dispozícii bude aj vydanie na streamovacích platformách ako Netflix, ale presný dátum ešte nie je známy.

Propagácia

Propagácia pre Manifest 4. sezóna už začala. NBC zverejnila niekoľko ukážkových videí, ktoré poskytujú pohľad na dej novej sezóny. Uskutoční sa aj niekoľko živých podujatí, kde sa fanúšikovia môžu stretnúť s obsadením a producentmi seriálu. Bude tiež niekoľko reklamných kampaní, ktoré budú zverejnené na rôznych platformách sociálnych médií.

FAQ

  • Kto hrá v Manifest Season 4? Očakáva sa, že obsadenie Manifest Season 4 bude pozostávať zo známych hercov vrátane Melissy Roxburgh, Josha Dallasa, Atheny Karkanis, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina a Parveen Kaur. Príde aj niekoľko nových tvárí vrátane herečky Holly Taylor.
  • Kedy sa bude vysielať 4. séria Manifestu? Očakáva sa, že štvrtá sezóna manifestu bude vysielaná na NBC na jeseň 2021.
  • Bude vydanie 4. sezóny Manifest na DVD? Áno, vyjde aj DVD, no presný dátum zatiaľ nie je známy.

Záver

Štvrtá sezóna Manifest sa očakáva vysielanie na NBC na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude zahŕňať známych hercov vrátane Melissy Roxburgh, Josha Dallasa, Atheny Karkanis, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina a Parveen Kaur. Príde aj niekoľko nových tvárí vrátane herečky Holly Taylor. Dej sa zameria na záhadné udalosti, ktoré sa stali počas piatich rokov zmiznutia. Vyjde aj DVD, no presný dátum zatiaľ nie je známy.Viac informácií o Manifest Sezónu 4 nájdete na nbc.com , IMDb a TV sprievodca .