Manifest Season 4: Netflix Teaser – Všetko, čo potrebujete vedieť!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Netflix práve vydal upútavku na Manifest Season 4 a musíte si ju pozrieť! Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste vedeli, čo môžete očakávať. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o novej sezóne.Manifest sezóna 4

Obsah

 • Základné informácie o Manifest Season 4
 • Čo môžeme očakávať v novej sezóne?
 • Kedy vyjde nová sezóna na Netflixe?
 • Záver
 • často kladené otázky

Základné informácie o Manifest Season 4

Manifest je americký televízny seriál vyvinutý Jeffom Rakeom. Séria mala premiéru na NBC 24. septembra 2018 a rozpráva príbeh o skupine pasažierov, ktorí zmizli na palube lietadla a po záhadnom čase sa opäť objavili. Séria sa rýchlo stala obrovským hitom a bola obnovená na štvrtú sezónu.

Manifest Season 4 je konečne tu! Netflix zverejnil ukážku, ktorá nám dáva ochutnať nové dobrodružstvá rodiny Stoneovcov. Dozvieme sa viac o záhadných udalostiach, ktoré sa stali počas letu 828, a o tom, ako ovplyvňujú rodinu. Dozvedáme sa viac aj o spojení medzi rodičmi Johna Travoltu Rodičia Johna Travoltu a Let 828. Nemôžeme sa dočkať, kedy budeme počuť viac o nových dobrodružstvách rodiny Stone, ktorá Young-Rock-Premiéra-Datum sa spustí na Netflixe.

Manifest sezóna 4

Čo môžeme očakávať v novej sezóne?

Nová ukážka Manifest Season 4 nám dáva ochutnávku toho, čo príde v novej sezóne. Ukážka ukazuje niektoré z hlavných postáv, ktoré sa vydávajú na novú misiu s cieľom odhaliť záhady záhadného zmiznutia letu. Ukážka tiež naznačuje, že nová sezóna ponúkne ešte viac vzrušenia a akcie.Kedy vyjde nová sezóna na Netflixe?

Očakáva sa, že štvrtá sezóna Manifestu vyjde na Netflixe na jar 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjde nová sezóna, ale hneď ako budú k dispozícii ďalšie informácie, budeme vás aktualizovať.

Záver

Nový teaser Manifest Season 4 nám dal ochutnať, čo môžeme očakávať v novej sezóne. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o záhadných udalostiach, ktoré sa stali na palube letu. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie.

často kladené otázky

 • Kedy vyjde Manifest Season 4 na Netflixe?
  Očakáva sa, že štvrtá sezóna Manifestu vyjde na Netflixe na jar 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjde nová sezóna, ale hneď ako budú k dispozícii ďalšie informácie, budeme vás aktualizovať.
 • Čo môžeme očakávať v novej sezóne?
  Nová ukážka Manifest Season 4 nám dáva ochutnávku toho, čo príde v novej sezóne. Ukážka ukazuje niektoré z hlavných postáv, ktoré sa vydávajú na novú misiu s cieľom odhaliť záhady záhadného zmiznutia letu. Ukážka tiež naznačuje, že nová sezóna ponúkne ešte viac vzrušenia a akcie.
 • Kto je tvorcom Manifestu?
  Manifest je americký televízny seriál vyvinutý Jeffom Rakeom. Séria mala premiéru na NBC 24. septembra 2018 a rozpráva príbeh o skupine pasažierov, ktorí zmizli na palube lietadla a po záhadnom čase sa opäť objavili.

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 24. september 2018
sezóna 2 6. januára 2020
sezóna 3 23. apríla 2020
sezóna 4 jar 2021

Je dobré vidieť, že Manifest Season 4 čoskoro vyjde na Netflixe. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o záhadných udalostiach, ktoré sa stali na palube letu. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Viac informácií o Manifeste nájdete nbc.com a netflix.com .