Manifest Season 4: Všetky aktualizácie dátumu vydania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria NBC Manifest potešil fanúšikov po celom svete. Séria je o lietadle, ktoré sa objaví po záhadnom zmiznutí po piatich rokoch. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú štvrtú sezónu, aby sa dozvedeli viac o zápletke. Tu

Manifest sezóna 4 už čoskoro! Máme všetky aktualizácie dátumu vydania, upútavky a ďalšie. Mysteriózna séria NBC Manifest má dlhú a úspešnú históriu. Séria sleduje členov rodiny Stoneovcov, ktorí prežili po havárii lietadla a vysporiadali sa so záhadnými udalosťami, ktoré sa stali počas letu. Očakáva sa, že štvrtá sezóna bude vydaná na jeseň 2021. Očakávame, že nová sezóna bude obsahovať mnoho vzrušujúcich zvratov a nových postáv, vrátane Allison Williams, ktorá bude debutovať na Cinemacon 2022. Allison Williamsová vyťahuje spodnú bielizeň . Očakávame tiež, že nová sezóna bude letná dramatická séria Letný dramatický seriál bude, ktorá nás zavedie do sveta plného záhad a dobrodružstiev.Manifest sezóna 4

Dátum vydania 4. sezóny Manifest

Štvrtá sezóna Manifest sa očakáva odvysielanie na NBC na jar 2021. Premiéra seriálu na NBC sa očakáva v apríli 2021. Oficiálne dátumy vydania však ešte neboli oznámené. Hneď ako budú oznámené oficiálne dátumy vydania, aktualizujeme ich tu.

Manifest sezóna 4

Príbeh 4. sezóny Manifest

Štvrtá sezóna Manifest bude pokračovať v príbehu tretej sezóny. Dej sa zameria na záhadné zmiznutie, ktoré zažili pasažieri letu 828. Očakáva sa, že 4. sezóna odhalí viac o záhadnom časovom rozpätí. Očakáva sa tiež, že 4. sezóna odhalí viac o záhadnej organizácii stojacej za zmiznutím letu 828.Obsadenie Manifest sezóny 4

Obsadenie štvrtej sezóny Manifest bude rovnaký ako predchádzajúce sezóny. Hlavnými hercami seriálu sú Melissa Roxburgh, Josh Dallas, Athena Karkanis, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina a Parveen Kaur. Očakáva sa, že niektoré nové postavy budú predstavené vo štvrtej sezóne.

Manifest trailer na 4. sezónu

Oficiálny trailer na štvrtú sezónu Manifest ešte nebol zverejnený. Hneď po zverejnení traileru ho tu aktualizujeme.

Často kladené otázky o 4. sezóne manifestu

  • Kedy vyjde Manifest Season 4? Štvrtá séria Manifestu sa má vysielať na NBC na jar 2021. Premiéra seriálu na NBC sa očakáva v apríli 2021.
  • Kto sú hlavní herci Manifest Season 4? Hlavnými hercami seriálu sú Melissa Roxburgh, Josh Dallas, Athena Karkanis, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina a Parveen Kaur.
  • Existuje trailer na Manifest Season 4? Oficiálny trailer na Manifest sezónu 4 ešte nebol zverejnený. Hneď po zverejnení traileru ho tu aktualizujeme.

Záver

Štvrtá sezóna Manifest sa očakáva vysielanie na NBC na jar 2021. Dej sa zameria na záhadné zmiznutie, ktoré zažili pasažieri letu 828. Hlavnými hercami seriálu sú Melissa Roxburgh, Josh Dallas, Athena Karkanis, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina a Parveen Kaur. Oficiálny trailer na Manifest sezónu 4 ešte nebol zverejnený. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii nové informácie týkajúce sa vydania Manifest Season 4.Pre viac informácií o Manifest Season 4 navštívte nbc.com , IMDb a TV sprievodca .