Aktualizácia dátumu vydania Manifest Season 4 a čo vieme

Aký Film Vidieť?
 

Manifest sezóna 4 už čoskoro! Vieme, že nová sezóna bude mať premiéru na NBC v apríli 2021. Vieme tiež, že nová sezóna bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich zvratov a nových postáv. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac. Počas čakania na novú sezónu si môžete pozrieť aj ďalšie obľúbené seriály ako napr Dátum vydania Black Clover 158 a Snowpiercer sezóna 2, epizóda 3 vyhliadka.

ObsahŠtvrtá sezóna Manifest pracuje sa a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania. Zhrnuli sme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o poslednej sezóne.

Dátum vydania 4. sezóny Manifesto

Obsah

 • dátum vydania
 • Čo zatiaľ vieme
 • často kladené otázky

dátum vydania

Dátum vydania štvrtej sezóny Manifest je zatiaľ neznámy. Natáčanie sa skončí v apríli 2021, ale zatiaľ nie je jasné, kedy sa nová sezóna bude vysielať na NBC.

Podrobnosti 4. sezóny sú uvedené

Čo zatiaľ vieme

Štvrtá sezóna Manifest bude pozostávať z 18 epizód. Dej sa zameria na tajomnú organizáciu stojacu za udalosťami prvých troch sérií známu ako 'The Major'. Fanúšikovia sa môžu tešiť na opätovné stretnutie so známymi postavami, medzi ktoré patrí Michaela Stone (Melissa Roxburgh), Ben Stone (Josh Dallas) a Saanvi Bahl (Parveen Kaur).často kladené otázky

 • Kedy sa bude vysielať 4. séria Manifestu?
  Dátum vydania Manifest 4 sezóny ešte nie je známy. Natáčanie sa skončí v apríli 2021, ale zatiaľ nie je jasné, kedy sa nová sezóna bude vysielať na NBC.
 • Koľko epizód bude mať Manifest sezóna 4?
  Štvrtá séria Manifestu bude pozostávať z 18 epizód.
 • Kto bude hrať v Manifest sezóne 4?
  Fanúšikovia sa môžu tešiť na opätovné stretnutie so známymi postavami, medzi ktoré patrí Michaela Stone (Melissa Roxburgh), Ben Stone (Josh Dallas) a Saanvi Bahl (Parveen Kaur).

Čo vieme o zápletke

Dej štvrtej sezóny Manifest sa zameria na tajomnú organizáciu známu ako 'Major' stojaca za udalosťami prvých troch sezón. Očakáva sa, že postavy sa dozvedia viac o tajomnej organizácii a o tom, ako ovplyvnila udalosti posledných sezón.

Záver

Hoci dátum vydania štvrtej sezóny Manifest Zatiaľ neznáme, vieme, že natáčanie skončilo v apríli 2021. Dej sa zameria na tajomnú organizáciu stojacu za udalosťami prvých troch sérií známu ako 'The Major'. Môžeme sa tešiť na opätovné stretnutie so známymi postavami, medzi ktoré patrí Michaela Stone (Melissa Roxburgh), Ben Stone (Josh Dallas) a Saanvi Bahl (Parveen Kaur). Viac informácií o štvrtej sezóne Manifest pozri ďalej nbc.com a IMDb .

často kladené otázky

Opýtať sa Odpoveď
Kedy sa bude vysielať 4. séria Manifestu? Dátum vydania Manifest 4 sezóny ešte nie je známy. Natáčanie sa skončí v apríli 2021, ale zatiaľ nie je jasné, kedy sa nová sezóna bude vysielať na NBC.
Koľko epizód bude mať Manifest sezóna 4? Štvrtá séria Manifestu bude pozostávať z 18 epizód.
Kto bude hrať v Manifest sezóne 4? Fanúšikovia sa môžu tešiť na opätovné stretnutie so známymi postavami, medzi ktoré patrí Michaela Stone (Melissa Roxburgh), Ben Stone (Josh Dallas) a Saanvi Bahl (Parveen Kaur).